کد خبر: 614865 A

قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ثبت‌نام نزدیک به ۶۱ هزار دانشجو و طلبه برای دریافت بن خرید کتاب خبر داد.

به گزارش ایلنا، امیرمسعود شهرام‌نیا (قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران) درباره تعداد متقاضیان دریافت بن کتاب دانشجویی و طلاب گفت: تا صبح روز یکشنبه (۲ اردیبهشت ماه) تعداد ۶۰ هزار و ۹۱۴ متقاضی در سامانه ثبت‌نام انجام داده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال ثبت‌نام‌ها از سه طریق قابل انجام است، تعداد ۱۶ هزار و ۱۸ نفر از طریق کارت ملی هوشمند، یک هزار و ۹۰۶ نفر از طریق فناوری NFC و ۴۲ هزار و ۹۹۰ نفر نیز متقاضی بن کارت فیزیکی بوده‌اند.

قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران تصریح کرد: ثبت نام ساعت ۲۴ امروز به پایان می‌رسد و امیدواریم که متقاضیان کار ثبت‌نام خود را به ساعات آخر موکول نکنند.

بن خرید کتاب دانشجویی و طلاب به مبلغ یک میلیون ریال است که ۶۰ درصد آن از سوی دانشجو و ۴۰ درصد آن نیز از سوی معاونت امور فرهنگی تامین می‌شود.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کتاب تهران بن کتاب بن کتاب دانشجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر