کد خبر: 612893 A

در راستای ارتقای فرهنگ کتاب و ترویج کتابخوانی، ایستگاه مبادله کتاب در کتابخانه‌های ابن سینا، امام جعفر صادق (ع) و اخلاق در طول فصل بهار برپا است.

به گزارش ایلنا، به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقای علاقمندی شهروندان به کتابخوانی و با هدف فراهم آوردن فرصتی برای دسترسی بیشتر افراد به کتاب و همچنین گردش کتاب‌های بدون استفاده در جامعه، کتابخانه‌های منطقه چهارده در قالب برنامه‌های «تبادل دانایی»، «سفیران فرهنگ» و «اهدای تفکر» در کتابخانه‌های ابن سینا، اخلاق و امام جعفر صادق (ع)، ایستگاه مبادله کتاب در موضوعات مختلف از جمله علوم اجتماعی، ادبیات، پزشکی، علوم انسانی و... را برپا می‌کنند.

علاقمندان به تبادل و اهدای کتاب می‌توانند کتاب‌های بدون استفاده و خوانده شده خود را با قرار دادن در ایستگاه‌های «مبادله کتاب» به چرخه استفاده بازگردانده و در اختیار دیگران قرار دهند و کتاب مورد علاقه خود را از میان کتاب‌های موجود برگزینند.

ایستگاه‌های مبادله کتاب در طول فصل بهار همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ در کتابخانه‌های منطقه چهارده که نشانی آن‌ها در پورتال فرهنگسرای اخلاق به نشانی http: //akhlagh. farhangsara. ir/ آمده، برپاست.

ایستگاه‌های مبادله و اهدای کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر