کد خبر: 611638 A

اجرای کنسرت - تئاتر «ده سال تنهایی» به نویسندگى و کارگردانى اشکان خطیبى براساس طرح مشترک سهیل دانش اشراقى و اشکان خطیبی با تهیه‌کنندگى موسسه فرهنگی هنری اوای دوران لغو شد.

به گزارش ایلنا، اجرای دوباره این کنسرت - تئاتر که به دلیل استقبال مخاطبان در اجرای اسفندماه برای ۱ تا ۵ اردیبهشت تمدید شده بود به دلایلی که امکان ذکر آن فراهم نیست لغو شد.

بازیگران این کنسرت -تئاتر عبارتند از آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی‌سام و اشکان خطیبی و تهیه‌کنندگى این اثر را موسسه آواى دوران(رسول ترابى) بر عهده دارد.

از دیگر عوامل این اثر مى‌توان به سهیل دانش اشراقى(مدیر هنرى) اشکان آبرون، بردیا امیری، نیما رمضان، آرش سعیدی، سروش عدل، هومن نامداری (نوازندگان)، تارا صلاحی، گلناز نوروزى، منا شمس (همخوانان)، شکوفه داوودى (دستیار کارگردان)، سارا حدادى (مدیر روابط عمومى، مشاور رسانه اى و تبلیغات)، مصطفى پیرهادى(عکاس)، مهرداد تقوى(مدیر صحنه)، على مولوى (ساخت تیزر) اشاره کرد.

تمامی بلیت‌های خریده شده توسط موسسه فرهنگی هنری ققنوس و سامانه‌ی ایران کنسرت مرجوع خواهد شد و جهت هماهنگی می توانید با شماره ی ۰۹۱۲۴۵۴۳۱۹۵ یا ۰۲۱۲۲۶۵۵۴۹۳ تماس حاصل کنید.

اشکان خطیبی ده سال تنهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر