کد خبر: 609568 A

مستند «بی‌بازگشت» به کارگردانی مرجان ریاحی از تولیدات شبکه مستند سیما به یازدهمین جشنواره جهانی فیلم‌های توریستی «تور فیلم، ریگا» لیتوانی راه یافت.

به گزارش ایلنا، «بی‌بازگشت» چالش‌ها، تردید‌ها و رؤیاهای دو جوان ایرانی را درباره یک ماجراجویی ناممکن دنبال می‌کند، دو جوان که جزو ۱۰۰ کاندیدای جهانی پروژه مارس وان برای سفر یک‌طرفه به سیاره مریخ هستند.

این مستند به نمایندگی از ایران در یازدهمین جشنواره جهانی فیلم‌های توریستی «تور فیلم، ریگا» لیتوانی حضور خواهد داشت، جشنواره‌ای که به نمایش فیلم‌هایی با موضوع‌های توریستی و ماجراجویانه اختصاص دارد و قرار است ۲۷ آوریل برگزیدگانش را معرفی کند.

این مستند در شبکه مستند سیما تولیدشده و از دیگر عوامل آن می‌توان به گفتار متن: شبنم قلی‌خانی، فیلم‌بردار: بهروز بادروج، تدوین: کاوه مظاهری، صدابردار: هادی معنوی‌پور و حسن شبانکاره، صداگذار و موسیقی تیتراژ: یونس اسکندری، ‌برنامه‌ریز: مرضیه ریاحی، پژوهش: مریم پاپی، عکاس: محمدرضا امیرصادقی، دستیار اول کارگردان: سبا سرخیل، دستیار دوم کارگردان: پوریا عقیلی، اصلاح نور و رنگ: پویان شعله‌ور، طراح پوستر: امین شفیعی و تهیه‌کننده: مرجان ریاحی اشاره کرد.

جشنواره «تور فیلم، ریگا» لیتوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر