کد خبر: 609399 A

«گرامافیلم» که پیش‌تر قرار بود، در روزهای آغازین سال ۹۷، هر شب نوروز از آی فیلم پخش شود، در آینده نزدیک به‌صورت هفتگی روی آنتن آی فیلم می‌رود.

به گزارش ایلنا، ناهید دل آگاه (تهیه‌کننده مجموعه «گراما فیلم») یادآورشد: موسیقی فیلم و سریال‌های قدیمی برای مردم نوستالژیک هستند و موسیقی نقطه‌ای است که روی احساسات مردم دست می‌گذارد. بیشتر مخاطبان شبکه آی فیلم اهل خاطره بازی با آثار ماندگارهستند. به همین سبب، ایده برنامه از گفت‌و‌گو و ترکیب سه ضلع اصلی یک موسیقی تیتراژ، یعنی (آهنگساز، شاعر و خواننده) شکل گرفت.

وی افزود: در ادامه به این نتیجه رسیدیم که اگر در این برنامه مستند خود خالق آثار یعنی کارگردان یا تهیه‌کننده هم حضور داشته باشند به غنای برنامه افزوده می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه خیلی از موزیسینها، یا مشغول اجرای کنسرت‌های دور ایران هستند و یا درگیر مشغولیت‌های خاص خودشان‌اند، کارهماهنگی بسیار سخت و دشواراست و ما تمام تلاشمان را انجام دادیم که این برنامه ریزی‌ها به نحو مطلوبی صورت گیرد تا خروجی خوبی برای مخاطبان شبکه آی فیلم به دنبال داشته باشد.

تهیه‌کننده برنامه گرامافیلم با تاکید براین نکته که مطمئنم این برنامه با اقبال عمومی مواجه خواهد شد به تعدادی از میهمانان این مستند اشاره کرد که می‌توان از بین آن‌ها به علیرضا قربانی، فردین خلعتبری، مسعود آب‌پرور، حمید نعمت‌الله، سعید آتانی، گروه دنگ شو، آرمان موسی‌پور، محمدعلی بهمنی، علیرضا بدیع، سعیدسلطانی، مهران زاهدی، بهرام دهقانیار، سعید انصاری، ایرج نوذری، اسماعیل عفیفه، مهرداد هویدا، مسعود خادم، جواد افشار، مسعود کلانتری، قاسم افشار، محمد مهدی گورنکی، اکبر منصور فلاح و.... اشاره کرد.

 «گرامافیلم» که پیش‌تر قرار بود، در روزهای آغازین سال ۹۷، هر شب نوروز از آی فیلم پخش شود، در آینده نزدیک به صورت هفتگی روی آنتن آی فیلم می‌رود.

پخش برنامه گرامافیلم از آی فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر