کد خبر: 607927 A

محمدحسین قاسمی(تهیه‌کننده فیلم مصادره) و سیدمحمود رضوی (تهیه‌کننده فیلم لاتاری) یادادشت‌های جداگانه‌ای درباره اتفاقات رخ داده در پردیس سینمایی تماشا نوشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، به دنبال اتفاقات پیش آمده در  زمان اکران دو فیلم لاتاری و مصادره در پردیس سینمایی تماشا و برخی اعتراضات تعداد محدودی از تماشاگران، تهیه‌کنندگان دو فیلم مصادره و لاتاری یادداشت‌های جداگانه‌ای نوشته‌اند.

در یادداشت محمدحسین قاسمی؛ تهیه‌کننده فیلم مصادره آمده است:

چهارشنبه بود و به رسم احترام به مخاطب و من باب تشکر از همراهی مردم عزیز و با اطلاع‌رسانی قبلی، به همراه آقای عطاران به پردیس سینمایی تماشا رفتیم. مردم عزیز با حضور چشمگیر و به زعم مسئولین پردیس، بی‌سابقه در آن سینما، از آقای عطاران و عوامل فیلم استقبال کردند.

آقای عطاران نیز قرار بود چندین سانس به همراه مردم به تماشای فیلم بنشیند این استقبال و فوج جمعیت و نیز درخواست مردم عزیز جهت گرفتن عکس سلفی با آقای عطاران، با وجود مدیریت و تدابیر مسئولین پردیس، منجر شد تا ده دقیقه سانس‌های این سینما به تأخیر بیفتد و جابه‌جا شود. در این بین در تایمی که برای استراحت به اتاق مدیریت رفته بودیم صدای فریاد، فحش و ناسزا شنیدم.

به محوطه داخلی پردیس آمدم و متوجه شدم دو آقای کت و شلواری که محاسن بلندی نیز داشتند در حال گفتن ناسزا و فحش به آقای نجفی (مدیر پردیس تماشا) هستند که وقتی دیدم این دو برادر چنین کاری انجام می‌دهند جلو رفتم و از آنان بابت ۱۰ دقیقه تاخیر عذرخواهی کردم و جالب‌تر آنکه آقای نجفی نیز با صدای رسا از آنان عذرخواهی کردند و بنده توضیح دادم که این تاخیر به دلیل لطف و حضور چشمگیر مردم در استقبال از عوامل فیلم مصادره بوده.

 اما گویا عذرخواهی من و آقای نجفی هم چاره‌ساز نبود و این دو بزرگوار با فریاد به گفتن فحش و ناسزای خود ادامه دادند بنده خدمت یکی از آنان عرض کردم چنین رفتاری در شان شما نیست که ایشان مطرح کرد؛ آیا می‌دانید بنده که هستم. گفتم خیر، گفت من یکی از مجری‌های برنامه ثریا هستم و از برندگان فلان جشنواره ارزشی می‌باشم (که البته بنده بعید می‌دانم درست گفته باشد) و...

وقتی دیدم با عناد در مورد مدیر پردیس تماشا و فیلم مصادره مطالبی را می‌گویند، بنده نیز مطرح کردم که فیلم مصادره با مجوز قانونی ساخته و اکران شده است، بنده قبل از تهیه این فیلم، فیلم‌هایی چون شیار۱۴۳ و نفس را تهیه کرده‌ام و این کار شما صحیح نیست ولی عرایض بنده گویا تاثیری نداشت و نتیجه ادامه این ناسزاها از سوی این دو جوان آن هم در مقابل کودکان و خانم‌های حاضر در محوطه، عصبانیت آقای نجفی (مدیر پردیس تماشا) را در پی داشت. به استنباط برخی از شاهدین ماجرا، گویا این  بزرگواران جهت متشنج نمودن جو اکران عمومی فیلم مصادره در پردیس تماشا حضور یافته بودند. لازم به ذکر است سانس هیچ فیلمی نه حذف شد و نه جایگزینی صورت گرفت.

سیدمحمود رضوی؛ تهیه‌کننده فیلم لاتاری نیز در توییتر خود نوشت: بعد از حضور بازیگر محبوبی مثل رضا عطاران در هر سینمایی تعویق برنامه و جابجایی امری اجتناب‌ناپذیر است طرفین ماجراکاش صبوری می‌کردند بنده سالهاست مسعود نجفی را می‌شناسم و این برخورد به نظرم واکنش ایشان به یک توهین بوده و فیلم تقطیع شده است.

محمد حسین قاسمی سید محمود رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر