کد خبر: 607390 A

با دستور معاون گردشگری انجام شد؛

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از طرح جدید این معاونت برای سامان‌دهی ایستگاه‌های نوروزی بین‌راهی و استقرارگاه‌های ستاد هماهنگی خبر داد.

به‌گزارش ایلنا، محمد محب‌خدایی در سفر به استان مازندران افزود: از سال آینده ایستگاه‌های نوروزی و استقرارگاه‌های بین جاده‌ای هلال‌احمر، اورژانس و دستگاه‌های اجرایی خدمات سفر طراحی المانی ایستگاه‌های خدمات سفر را با معماری بومی آغاز می‌کنند تا این ایستگاه‌ها نیز تبدیل به جاذبه‌های گردشگری بین‌راهی شوند.

محب‌خدایی همچنین در دیدار با مهدی نصیری فرماندار فریدونکنار با تأکید بر لزوم همکاری جدی بین‌دستگاهی در تأمین اعتباری طرح احداث آلمانی ایستگاه‌های نوروزی گفت: در تحقق شهر گردشگر باید تمام جزئیات شهری سامان‌دهی شود و فضای بصری شهرها نیز برپایه شهر گردشگر طراحی شوند.

وی همچنین در شهرستان فریدونکنار، در جمع اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر اعلام کرد: می‌توان از بخش خصوصی و تورلیدرها و آژانس‌دارها نیز برای استقرار در ایستگاه‌های نوروزی دعوت کرد تا این ایستگاه‌ها علاوه بر برخورداری از جاذبه‌های گردشگری استانی بتوانند تقش مهمی در جذب گردشگران و آگاهی رسانی به آن‌ها ایفا کنند.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر