کد خبر: 606918 A

طی حکمی از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حامد رهنمائی به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل منصوب شد.

به گزارش ایلنا، فاضل نظری در این حکم به تعاملات موثر و تصویر و تصوری که از ماهیت و عملکرد کانون در اندیشه‌ مخاطبان عام و خاص شکل می‌گیرد اشاره و تاکید کرده است کیفیت فعالیت‌های این مجموعه با نحوه انعکاس و بازتاب خدمات ممتاز و تولیدات متمایز آن نیز ارتباط مستقیم دارد.

براساس این گزارش، در بخش دیگری از این حکم، نقش حوزه روابط عمومی و امور بین‌الملل در سپهر فعالیت‌های کانون حائز اهمیت ویژه در راستای موفقیت عمومی و فرایندی برنامه‌ها دانسته شده است.

بر همین اساس، مدیرعامل کانون پرورش فکری تحقق این امر را مستلزم ارتباط موثر با رسانه‌ها، نهادهای خبری و اطلاع‌رسانی با ملاحظه ظرفیت فعالیت‌های برون‌مرزی به ویژه منطقه‌ای کانون و تمهیدساز و کار متمرکزسازی حوزه‌ اجرای همایش‌ها و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی، هم‌چنین احصاء بازخورد سلیقه و نگاه جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان در رابطه با اقدامات کانون و تلاش در جهت بهبود و ارتقاء ارتباطات درون سازمانی در مسیر تحقق اهداف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیان کرده است.

حامد رهنمائی تاکنون مسئولیت‌های مانند مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد تهران، مدیرعامل مؤسسه‌ سپهر سوره هنر، مسئول برگزاری جشنواره‌های هنری و دبیری جشنواره‌هایی همچون «گزارش یک نگرانی» را برعهده داشته است.

مجتبی دانشور پیش از این مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به مدت دو سال و هشت ماه بر عهده داشت.

کانون پرورش فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر