کد خبر: 605602 A

در آستانه سال نو کتاب «ملک سلطانی و نگین سلیمانی» شامل پژوهش‌ها و جستارهایی درباره رسانه و سیاست و امنیت نوشته امیر دبیری مهر پژوهشگر علوم سیاسی از سوی انتشارات نقد فرهنگ منتشر شد.

به گزارش ایلنا در این کتاب که با رهیافت بین رشته ای علوم سیاسی ؛ علوم ارتباطات و مطالعات امنیتی ودفاعی تالیف شده است به موضوعاتی مانند : بازیگران نوین عرصه سیاست ؛ بازیگران غیررسمی موثر بر امنیت، رابطه رسانه و امنیت ملی، رابطه رسانه‌ها و هویت ملی، تاثیر کنش رسانه‌ای بر روابط بین الملل، تکنیک‌های عملیات روانی، تاثیر شبکه‌های ماهواره ای بر امنیت روانی و هویت جامعه ایرانی و... به روش تحلیلی پرداخته شده است.

با توجه به اینکه مطالب این کتاب در ۱۰ سال اخیر و متناسب با نیازها و اقتضائات کشور و با رویکرد پژوهشی تالیف شده و در این اثر بطور یکجا عرضه می شود، مخاطب اصلی آن همه علاقمندان و دست‌اندکاران حوزه‌های سیاسی و رسانه‌ای و امنیتی کشور بویژه پژوهشگران، استادان و دانشجویان رشته‌های علوم سیاسی، روابط بین‌الملل، علوم ارتباطات و علوم دفاعی و امنیتی هستند.

 کتاب ملک سلطانی و نگین سلیمانی اولین کتاب از سری تاملات اندیشکده خرد است و کتابهای دوم و سوم نویسنده تحت عناوین «فرزانگی و جهان داری» و «خردمندی و پارسایی» به زودی به بازار نشر عرضه خواهد شد.

امیر دبیری مهر نویسنده و پژوهشگر؛ دانش آموخته علوم سیاسی با گرایش جامعه شناسی سیاسی در مقطع دکتری تخصصی و رئیس هیات مدیره انجمن اندیشه و قلم است.

امیر دبیری‌مهر ملک سلطانی و نگین سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر