کد خبر: 602817 A

هیئت علمی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه‌ ایران در پی صحبت‌های اخیر حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه در مخالفت با منتقدانش، با امضای نامه‌ای خواستار آن شدند که خسروپناه در اظهارنظرهایش «پای اعضای هیئت علمی مؤسسه را به میان نکشد.»

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از انتشار متنی درباره پاسخ عبدالحسین خسروپناه به منتقدان آثار خویش در خبرگزاری مهر در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶، هیئت علمی مؤسسه حکمت و فلسفه‌ ایران پاسخی کوتاه خطاب به او نوشته و خواستار آن شدند که در این اظهارنظرها پای آنها را به میان نکشد.

متن نامه اعضای هیئت علمی موسسه حکمت و فلسفه که در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار گرفته، به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام والمسلمین آقای عبدالحسین خسروپناه، رییس مؤسسه‌ی پژوهشی حکمت و فلسفه‌ی ایران، در پاسخ به منتقدان آثار خود ریشه‌ی بخشی از انتقادها را «پیگیری‌های جدی این مدیریت برای اجرایی کردن مصوبات وزارت علوم جهت انجام موظفی و حضور اعضای هیئت علمی در مؤسسه» دانسته است. مسائل علمی ایشان البته از مشکلات مدیریتی مؤسسه جداست. اما باتوجه به اینکه ایشان معتقد است «قصه‌ی هفته‌ای که گذشت ادامه خواهد داشت»، و از آنجا که اشاره به اعضای هیئت علمی مؤسسه و معرفی آنان به این شیوه شایسته نیست، امضاکنندگان زیر تقاضا دارند که ایشان در اظهارنظرهای خود در مخالفت با منتقدان پای اعضای هیئت علمی مؤسسه را به میان نکشد.

امضاکنندگان:

ضیاء موحد

حسین معصومی‌همدانی

شاپور اعتماد

بهمن پازوکی

سیدمحمود یوسف‌ثانی

سیدحسین موسویان

بابک عالیخانی

مسعود زمانی

رضا کوهکن

اسدالله فلاحی

امیراحسان کرباسی‌زاده

محمدجواد اسماعیلی

امیرحسین خداپرست

موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه عبدالحسین خسروپناه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر