کد خبر: 598645 A

اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر می‌توانند تا ۱۱ اسفندماه در پردیس سینمایی چارسو به تماشای فیلم‌های منتخب این رویداد سینمایی بنشینند.

به گزارش ایلنا، جشنواره جهانی فیلم فجر هر ساله خدماتی ویژه را برای اعضای باشگاه خود درنظر می‌گیرد که به همین منظور تعدادی از فیلم‌های منتخب سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر اسفند ماه امسال به‌طور ویژه برای اعضای باشگاه به نمایش درمی‌آید.

اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر می‌توانند با مراجعه به سایت www.Fajriff.com  بخش باشگاه نسبت به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات اقدام کنند و سپس برای هماهنگی، طبق زمانبندی درج شده در جدول پخش فیلم به کانتر باشگاه جشنواره واقع در طبقه پنجم پردیس چارسو مراجعه کنند.

بر همین اساس؛ سه‌شنبه ۸ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «دختر ناشناس» ساخته ژان-پی‌یر و لوک داردن از بلژیک و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «افتخار»، چهارشنبه ۹ اسفندماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فرانتز» به کارگردانی فرانسوا اوزون از فرانسه و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ فیلم سینمایی «اعترافات» ساخته روبرتو آندو از ایتالیا، پنجشنبه ۱۰ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «معلم» ساخته یان ژبیک تولید مشترک جمهوری اسلواکی و جمهوری چک و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فارغ التحصیلی» به کارگردانی کریستیان مونجیو و جمعه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «پساتصویر» ساخته آندره وایدا و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فرانتز» به نمایش درمی‌آید. این فیلم‌ها ازجمله آثار منتخب دوره‌های قبلی جشنواره هستند.

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

جشنواره جهانی فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر