کد خبر: 598381 A

اکران خصوصى فیلم سینمایى «در وجه حامل» به کارگردانى بهمن کامیار با حضور عوامل فیلم برگزار شد.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایى «در وجه حامل» به کارگردانى بهمن کامیار و تهیه‌کنندگى مصطفى کیایى که یکى از فیلم‌هاى جامانده از سى و ششمین جشنواره فیلم فجر بود، شامگاه دوشنبه (٧ اسفند) با حضور عوامل فیلم، هنرمندان و اهالى رسانه در سالن ایوان شمس به نمایش درآمد.

«در وجه حامل» پس از «مرداد» به عنوان دومین فیلم سینمایى بهمن کامیار در مقام کارگردان محسوب مى‌شود که در فضایى اجتماعى به داستان زندگى یک زن با بازى ژاله صامتى مى‌پردازد که بحرانى در زندگى او بوجود آمده و او در پى کشف دلایل آن است.

بازى ژاله صامتى در این فیلم به عنوان یکى از نقاط برجسته این فیلم مورد توجه سینماگران و اهالى رسانه قرار گرفت.

پروانه نمایش «در وجه حامل» صادر شده و طبق برنامه‌ریزى‌ها و اعلام تهیه‌کننده و کارگردان قرار است این فیلم در بهار سال ٩٧ در سینماهاى کشور اکران شود. همزمان مقدمات اکران بین‌المللى این فیلم و حضور آن در جشنواره‌هاى بین‌المللى نیز فراهم خواهد شد.

فرهاد اصلانى، ژاله صامتى، ایرج سنجرى، رویا جاویدنیا، مصطفى کیایى، غلامرضا موسوى، رضا درمیشیان، هوشنگ گلمکانى، مهرداد صدیقیان، الهام پاوه‌نژاد، نگار عابدى، پردیس احمدیه، مجتبى پیرزاده، بابک بهشاد، حامد ثابت، محسن دارسنج، نوید محمودى، ملیکا شریفى نیا، سیاوش اسعدى، محمد حمزه اى، احسان بیگلرى، مهدی گلستانه، مرتضى على عباس میرزایى، اکتاى براهنى، ابراهیم ایرج زاد، مازیار فکرى ارشاد، محمدرضا لطفى، شیرین اسماعیلی، امیرحسین ترابی،  ندا جبرائیلی، معصومه رحمانی، رضا مرتضوی و پدرام علیزاده از مهمانان حاضر در مراسم بودند.

وجه حامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر