کد خبر: 598375 A

فیلم «زندگی بدون زندگی» به کارگردانی کاوه معین‌فر و تهیه‌کنندگی جعفر محمدی در ادامه حضورهای جهانی به جشنواره سالانه کپنهاگ (acff) راه یافت.

به گزارش ایلنا، جشنواره سالانه فیلم کپنهاگ یک جشنواره مستقل بین‌المللی است که ماه مارس در پایتخت دانمارک برگزار می‌شود. هدف این جشنواره تلاش برای تبلیغ، شناختن و حمایت از "فیلمسازان مستقل" در سراسر جهان و رقابتی با اهدا جوایز مختلف به منظور ارائه بهترین فرصت برای فیلمسازان و به رسمیت شناختن در صنعت سینما است.

براساس اعلام این جشنواره در این دوره  850 فیلم ثبت نام کرده‌اند که "زندگی بدون زندگی" به همراه 6 فیلم دیگر برای جایزه بهترین فیلم رقابت می‌کند.

فیلم اول کاوه معین فر بعد از حضور در جشنواره‌های توکیو، کن مدیترانه‌ای فرانسه، مدف ایتالیا، جشنواره فیلم‌های مستقل کانادا در این جشنواره (acff) برای دریافت جایزه بهترین فیلم کاندیدا شده است.

حضور اول فیلم «زندگیِ بدونِ زندگی» در جشنواره فیلم توکیو با استقبال مخاطبین همراه شد و در دومین حضور این فیلم از جشنواره کن مدیترانه‌ای فرانسه جایزه دیپلم افتخار بهترین فیلم را کسب کرد.

عباس عطایی، امیر وزّان و مرجان صادقی بازیگران اصلی این فیلم هستند که در خلاصه داستان آن آمده است: ساتیار مدرس موسیقی است و پدرش به سرطان مبتلا شده و در میانه مرگ و موسیقی این زندگی است که جریان پیدا می‌کند.

فیلم زندگی بدون زندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر