کد خبر: 594818 A

دبیر هفته بزرگداشت هشتادمین سالگرد تاسیس کتابخانه ملی ایران از حضور ۳۷ نفر از سفرا و رایزنان فرهنگی کشورهای خارجی در برنامه روز دوشنبه هفتم اسفند خبر داد.

به گزارش ایلنا، مظفر پاسدار شیرازی (مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی) تصریح کرد: از کلیه سفرا و وابستگان فرهنگی کشورهای خارجی مقیم تهران برای حضور در سالگرد تاسیس کتابخانه ملی دعوت به عمل آمده است که تاکنون بیش از ۳۷ نماینده سفارتخانه در سطح سفیر و رایزن فرهنگی برای حضور در این مراسم اعلام آمادگی کردند.

دبیر هفته بزرگداشت هشتادمین سالگرد تاسیس کتابخانه ملی ایران همچنین اظهار کرد: امیدواریم در روز هفتم اسفندماه شاهد حضور اعضای هیات دولت، چهره فرهنگی، ادبی و هنری و همچنین اعضای هیات علمی دانشگاه‌های مادر کشور باشیم.

هفته بزرگداشت هشتادمین سالگرد تاسیس کتابخانه ملی ایران از پنجم لغایت یازدهم اسفندماه برگزار خواهد. در این برنامه‌ها از مجموعه نسخ خطی تازه خریداری شده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تمبر یادبود این مراسم و مجموعه کتاب‌های تازه منتشر شده به مناسبت هشتادمین سال تاسیس کتابخانه رونمایی می‌شود.

هفته بزرگداشت هشتادمین سالگرد تاسیس کتابخانه ملی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر