کد خبر: 592170 A

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد:

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر آمار بلیت توزیع شده بین ارگان‌ها و نهادها بالا باشد، آرای مردمی در جشنواره فیلم فجر دچار خدشه خواهد شد.

به گزارش ایلنا، طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی؛ نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی؛ درباره برخی اعتراض‌ها در خصوص نحوه توزیع بلیت آثار جشنواره سی و ششم فیلم فجر اظهار کرد: قطعاً اگر آمار بلیت توزیع شده بین ارگان‌ها و نهادها بالا باشد، آرای مردمی دچار خدشه خواهد شد و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به این موضوع ورود کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی باید با تعامل و گفت‌وگو مسائل خود را حل و فصل کنند به خانه ملت گفت: فلسفه برگزاری جشنواره فجر این است که در این ایام مردم از برگزاری چنین جشنواره‌هایی خرسند و منتفع شوند.

وی با بیان اینکه مجلس و کمیسیون فرهنگی سعی می‌کند کمتر به مسائل داخلی هنرمندان ورود کند، افزود: قطعاً برگزارکنندگان جشنواره فجر برای رسیدگی به اعتراض هنرمندان تدبیری اندیشیده‌اند و در صورتی که به نتیجه‌ای نرسند کمیسیون فرهنگی می‌تواند این موضوع را مورد بررسی قرار دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد: قطعاً وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید با توجه به اهمیت آرای مردمی در جشنواره فجر برای سال‌های آتی برنامه‌ریزی بهتر و دقیق‌تری داشته باشد.

جشنواره فیلم فجر کمیسیون فرهنگی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر