کد خبر: 584706 A

پیش‌تولید سریال تلویزیونی سه‌شنبه شب به تهیه‌کنندگی مهدی عبادی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی به سفارش سیمافیلم آغاز شد.

به گزارش ایلنا، فیلمنامه سریال "سه‌شنبه شب" را حسن عطار‌ها براساس طرحی از ثمین سلطانی‌نژاد به نگارش درآورده و تاکنون حضور بازیگرانی همچون علیرضا جلالی تبار، بهزاد فراهانی، مهران رنجبر، سیروس کهوری‌نژاد و آشا محرابی در سریال قطعی شده است. تا چند روز آینده بازیگران دیگری نیز به این مجموعه اضافه می‌‌شوند.

 در خلاصه داستان این سریال آمده است: بابک بعد از بیست و سه سال زندگی در خارج از کشور به ایران بازمی‌گردد اما در‌‌‌ همان شبِ اولِ ورودش، با تهدیداتی مواجه می‌شود که گویا برای تلافی از او طراحی شده‌اند. اتفاقاتی که ظاهراً به دلیلِ رازی است که بابک سال‌ها آن را در دل خود نگه داشته و اصلاً به خاطرِ آن ایران را ترک کرده است. این شرایط تا از هم پاشیده شدن خانواده بابک پیش می‌رود تا اینکه.....

دیگر عوامل این مجموعه عبارتند از: مجری طرح: موسسه هورشید فیلم، ناظر کیفی: داریوش مختاری، مدیر تصویربرداری: حسین ناظریان، طراح چهره‌پردازی: آرمین اسماعیلی، مدیر صدا برداری: میشا اسلامیه، طراح صحنه: قاسم مربی، طراح لباس: مهسا زارع، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: سعید غلامی، مدیر تدارکات: سعید اژدر، دستیار تهیه: سیدهادی شکرگذار، مدیر رسانه‌ای و روابط عمومی: مهرزاد خلیقی.

سریال سه شنبه شب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر