کد خبر: 582615 A

سی‌وسومین جشنواره موسیقی فجر؛

هفتمین روز از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر با کنسرت‌هایی چون اجرای «ریکارود ریبرو» از پرتغال، ارکستر صداوسیما و گروه‌های پاپ ماکان و پازل بند سپری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سی و سومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در بخش موسیقی ملل از ساعت 18:30 با اجرای «ریکارود ریبرو» از پرتغال در تالار وحدت ادامه پیدا خواهد کرد. همچنین ارکستر نغمه باران به رهبری نزهت امیری که او را اولین بانوی رهبر ارکستر ایران می‌دانند؛ از ساعت 21:30 در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

سالن رودکی نیز میزبان دو اجرای ارکسترال خواهد بود که طی آن «ارکستر مجلسی ایران» به رهبری منوچهر صهبایی از ساعت 18:30 و «ارکستر سمفونیک صداوسیما» از ساعت 21:30 به اجرای برنامه می‌پردازند.

در بخش موسیقی پاپ نیز به ترتیب اجرای گروه «ماکان» از ساعت 19 و گروه «پازل» از ساعت 22 در سالن ایرانیان برگزار خواهد شد.

برج آزادی نیز از ساعت 18:30 میزبان گروه «گام» به سرپرستی هادی رحمانی و از ساعت 21:30 پذیرای گروه «داتار» در ژانر سافت راک به آهنگسازی اشکان فاحتکار خواهد بود.

گروه موسیقی وحید اسدالهی نیز از ساعت 21:30 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به اجرای آثاری از موسیقی آذری خواهد پرداخت.

منوچهر صهبایی وحید اسدالهی سی و سومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر نزهت امیری ریکارد ریبرو پرتغالی پازل بند ماکان بند ارکستر نغمه باران «ارکستر مجلسی ایران» «ارکستر سمفونیک صدا و سیما»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر