کد خبر: 568036 A

فیلم تاریخ باشگاه استقلال با نام تازه "آبی به رنگ آسمان" که نام قبلی آن "4 فینال آسیا" بود، توسط امیر رفیعی کارگردانی و تهیه می‌شود. وی پیشتر مستند "من ناصر حجازی هستم" را ساخته بود.

 به گزارش ایلنا، فرهاد اصلانی درباره انگیزه خود از حضور در "آبی به رنگ آسمان" گفت: احترام به تمام پیشکسوتان فوتبال به خصوص بزرگان باشگاه استقلال تهران ازجمله ناصر حجازی باعث شد تا در این اثر حضور داشته باشم. امیدوارم این فیلم کاری ماندگار شود و تأثیر به‌سزایی در فرهنگسازی هرچه بهتر برای این رشته ورزشی پرمخاطب داشته باشد. حمایت از ساخت چنین آثاری باعث می‌شود تا جوانان بیشتر به نقش و اهمیت زحماتی که گذشتگان کشیده‌اند، پی ببرند.

به جز فرهاد اصلانی، همایون ارشادی و سیامک انصاری از دیگر راویان این فیلم بوده‌اند و در ادامه نیز چهره‌های دیگری به "آبی به رنگ آسمان" افزوده خواهند شد. رضا یزدانی ترانه تیتراژ پایانی این فیلم را می‌خواند.

در این مستند که خشایار الوند نگارش متن و رضا تاری وردی تدوین آن را انجام می‌دهند، بیش از 70 نفر از پیشکسوتان باشگاه استقلال تهران هم حضور داشته‌اند. علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران، امیر رفیعی را در تهیه و تولید فیلم همراهی نموده است و شهاب کاظمی از کارگردانان و مدیران شبکه نمایش خانگی به عنوان مشاور پروژه در این مستند حضور دارد.

فرهاد اصلانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر