کد خبر: 566089 A

دیپلم‌های افتخار شانزدهمین نمایشگاه سه سالانه‌ نقاش کودکان «های وینکا» کشور فنلاند به کودکان و نوجوانان ایرانی تعلق گرفت.

به گزارش ایلنا، دیپلم‌های افتخار شانزدهمین نمایشگاه سه سالانه‌ نقاش کودکان «های وینکا» کشور فنلاند به کودکان و نوجوانان ایرانی تعلق گرفت.

نمایشگاه سه سالانه‌ نقاش کودکان «های وینکا» با موضوع «با یکدیگر» در سال ۲۰۱۷ برگزار شد و کودکان و نوجوانان ایرانی توانستند ۹ دیپلم افتخار آن را نصیب خود کنند.

هستی مواساتی ۷ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بهبهان و سپیده سروری ۱۱ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون امیدیه هر دو در استان خوزستان موفق به دریافت دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شدند.

هانیه پرندینی از مرکز فرهنگی‌هنری شماره هفت کانون در استان کرمانشاه، فریناز چمنی ۱۳ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون ابوموسی در استان هرمزگان، علی صامتی ۹ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون قاین در استان خراسان‌جنوبی و تینا فتحی ۱۴ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون جاورسیان در استان مرکزی دیگر کودکان و نوجوانانی بودند که دیپلم افتخار این نمایشگاه سه سالانه را دریافت کردند.

آتنا نیکوسرشت ۸ ساله، آکو پرویزی و احمدرضا آزادی‌پور ۶ ساله هر سه از آموزشگاه خانه‌ خورشید در استان کرمانشاه نیز دیپلم افتخار این رقابت را به خود اختصاص دادند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۰ اثر (حداکثر آثار ارسالی تعیین شده از طرف مسابقه) در این مسابقه شرکت کرده بود.

۶ هزار و ۸۰۰ اثر از ۶۶ کشور جهان به شانزدهمین نمایشگاه سه سالانه‌ نقاشی کودکان «های وینکا» کشور فنلاند در سال ۲۰۱۷ ارسال شده بود.

کودکان ایرانی، دیپلم‌های افتخار فنلاند را از آن خود کردند شانزدهمین نمایشگاه سه سالانه‌ نقاش کودکان «های وینکا»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر