کد خبر: 561883 A

نماینده معاون اول رئیس جمهور به دیدار «محمدعلی کشاورز» بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون رفت.

به گزارش ایلنا، روز سه‌شنبه 30 آبان ماه کاظم چهره‌گشا (رئیس دفتر معاون اول رییس‌جمهور) علی مرادخانی (معاون امورهنری)، مرتضی کاظمی (مشاور اقتصاد فرهنگ و هنر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) و سیدعباس عظیمی (مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت) با حضور در منزل این هنرمند پیشکسوت با وی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار محمدعلی کشاورز با ذکر بیتی از حافظ حضور میهمانان را به منزلش تبریک گفت و با یادآوری خاطراتی قدیمی با آقای جهانگیری هنگام حضورش در استان کرمان برای انجام پروژه‌های هنری، از شخصیت فرهنگی معاون اول رییس جمهور سخن به میان آورد.

وی همچنین از علی مرادخانی نیز خاطراتی را تعریف کرد و گفت: من خدمت آقای مرادخانی بسیار ارادت دارم و همواره به خاطر دارم که هر زمان ایشان مسولیتی را در حوزه فرهنگ و هنر کشور برعهده داشته است تمام تمرکزش بر روی هنر و هنرمندان معطوف بوده که جای تقدیر فراوان دارد.

در ادامه نیز چهره‌گشا که به عنوان نماینده اسحاق جهانگیری در این دیدار حضور داشت، پیام سلامتی و طول عمر معاون اول رییس جمهور برای این هنرمند ارزشمند و با سابقه هنرهای نمایشی کشور را ابلاغ داشت و ضمن سپاس از استاد کشاور ایشان را گوهری برای فرهنگ و هنر این مرز و بوم دانست که نظیری برای آن یافت نخواهد شد.

سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز در پایان از دیداری که چندی پیش و با حضور دکترصالحی امیری وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی از استاد کشاورز انجام شد یاد کرد و با اشاره به سخنان این هنرمند و تاکید ایشان بر ضرورت حفظ و حمایت از موسسه هنرمندان پیشکسوت اظهار داشت: دکترصالحی امیری نیز که چنین ایده ای داشتند از تبدیل شدن موسسه به بنیاد ملی هنرمندان پیشکسوت و تشکیل گفتمانی در این باره سخن به میان آوردند که امیدوارم در دوره جدید نیز مورد توجه قرار بگیرد.

دیدار با محمدعلی کشاورز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر