کد خبر: 561707 A

کنسرت گروه مهربانی با همراهی و خوانندگی وحید تاج به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، گروه موسیقی مهربانی به سرپرستی سلمان سالک و خوانندگی وحید تاج یکشنبه ۲۶ آذر از ساعت ۲۱ کنسرت خیریه‌ای را به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه در تالار وحدت روی صحنه می‌برد.

تصانیف «پرواز با خورشید» با شعری از فریدون مشیری در دستگاه ماهور، «دیدار» با شعری از سیمین بهبهانی در آواز دشتی، « یار دلنواز» با شعری از حافظ در بیات اصفهان و «مژده آزادی» با شعری از هوشنگ ابتهاج در بیات اصفهان و سه‌گاه از ساخته‌های سلمان سالک و تصنیف محلی«مرغ شب» با شعری از محمدعلی جعفری در دستگاه شور، تصنیف «باز آنکه دلم مشتاقش بود» از ساخته‌های داریوش رفیعی در بیات اصفهان و موسیقی محلی کردی «بی‌نشان» در این کنسرت به اجرا درمی‌آید و مخاطبان شاهد اجرای ساز و آواز و تک‌نوازی نیز خواهند بود.

امیر رحمانی (سنتور)، مریم خدابخش(عود)، بیتا قاسمی (ویلن‌سل)، حمیدرضا آفریده (کمانچه)، وفا مصباحی (نی) و مجید علیزاده (تمبک) اعضای ارکستر مهربانی را به سرپرستی سلمان سالک نوازنده تار و خوانندگی وحید تاج تشکیل می‌دهند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی و با همکاری موسسه نیکوکاری مهر آفرین در تالار وحدت برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند از روز پنجشنبه (۲ آذر) ساعت ۱۴ به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

وحید تاج گروه مهربانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر