کد خبر: 555889 A

فراخوان جشنواره عکس و کارتون «خودرو نما» با هدف کشف استعدادهای هنری در صنعت خودرو و حمل‌ونقل منتشر شد.

به گزارش ایلنا، «هفته نامه خودرو امروز» با هدف ترغیب هنرمندان حرفه‌ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری با نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و کشف استعدادهای هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می‌کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند تا صبح نهم دی ماه امسال آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی  www.carsfestival.com ارسال کنند.

جشنواره خودرو نما در محورهای خودرو و فرهنگ رانندگی، خودرو، محیط زیست و هوای پاک، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش در رشته‌های عکس و کارتون برگزار می‌شود. رشته عکس در دو بخش حرفه‌ای و مردمی است که در بخش حرفه‌ای کلیه عکاسان و علاقمندان می‌توانند آثار خود را بر اساس موضوعات فراخوان، به صورت تک عکس و همچنین مجموعه ارسال کنند. از نظر برگزارکننده، مجموعه عکس به تعدادی عکس که دارای یک پیام مشخص صریح و یا مفهومی است و یا تک عکس‌هایی که کنار هم یک داستان یا مفهومی را بیان می کند اطلاق می‌شود.

در بخش مردمی رشته عکس شرکت‌کنندگان فقط می‌توانند ۵ تک عکس را مطابق با قوانین فراخوان ارسال کنند.

در رشته کارتون کلیه هنرمندان کارتونیست و علاقمندان، مطابق با موضوعات فراخوان می‌توانند حداکثر پنج اثر را به صورت دیجیتال برای جشنواره ارسال کنند.

هنرمندان و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره عکس و کارتون خودرونما می‌توانند به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان ولی‌عصر، بالاتر از توانیر، پلاک ۲۳۵۱ و سایت جشنواره به  نشانیwww.carsfestival.com  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های ۸۸۸۷۷۰۸۱- ۸۶۰۸۵۴۹۳ تماس بگیرند.

دبیر جشنواره خودرو نما فریبا اباذری و مدیر اجرایی جشنواره اعظم صباغ است.

در بخش حرفه‌ای رشته عکس و رشته کارتون به ترتیب به رتبه‌های اول تا سوم ۴۰، ۳۰ و ۲۰ میلیون ریال جایزه اهدا می‌شود و در بخش مردمی رشته عکس رتبه‌های اول تا سوم به ترتیب ۱۵، ۱۰ و ۵میلیون ریال جایزه می‌گیرند.

جشنواره خودرونما در رشته‌های عکس و کارتون بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

«خودرو نما» جشنواره‌ای برای کشف استعدادهای هنری در صنعت خودرو و حمل‌ونقل جشنواره عکس و کارتون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر