کد خبر: 554404 A

کارگاه تئاتر ستمدیدگان با هدف آموزش مهارت‌های زندگی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، گروه مونو/شورایی به تسهیل‌گری آریان رضائی که سال‌هاست روی تکنیک‌های تئاتر آگوستوبوآل، تئاتر ستمدیدگان متمرکز بوده است در تازه‌ترین پروژه خود با همکاری NGO‌ها و موسسات خیریه، همچون سایر کنشگران این رشته در دنیا فعالیت‌های انسان دوستانه و خیرخواهانه‌ای را آغاز کرده است که در اولین گام، این پروژه با برگزاری کارگاه تئاتر ستمدیدگان به هدف آموزش مهارت های زندگی مشترک در خانه جوان رباط کریم برگزار شد.

این کارگاه که ویژه زوج‌هایی که در مسیر طلاق بوده‌اند و به منظور پرداختن به دغدغه‌ها و مسائل آنان برگزار شد کاملن رایگان و در اقدامی عام‌المنفعه با مشارکت گروه مونو/شورایی و خانه جوان رباط کریم در این شهرستان طی جلسات سه ساعته و متکی بر بازی‌های نمایشی و تکنیک‌های تئاتر مجسمه، تئاتر شورایی (فروم) و نمایشنامه‌نویسی همزمان در روزهای جمعه از ۲۸ مهر تا ۱۲ آبان برپا شد.

در این کارگاه سیمین عسگری به عنوان روانشناس و عماد حسین خانی به عنوان وکیل آریان رضائی را همراهی کردند. علاقمندان جهت آشنایی با تئاتر ستمدیدگان و سایر فعالیت‌های گروه مونو/ شورایی می‌توانند به آدرس www.mono-o.ir مراجعه نمایند.

کارگاه تئاتر ستمدیدگان گروه مونو/شورایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر