کد خبر: 468448 A

شرایط و ضوابط حضور ناشران، مؤسسات، نهادها، تشکل‌های مختلف نشر، اهالی قلم و آژانس‌های ادبی سراسر کشور جهت حضور در بخش بازار جهانی کتاب سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد.

به گزارش ایلنا، بخش بازار جهانی کتاب که توسط موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران اداره می‌شود، فضایی برای شناساندن بهتر ظرفیت‌های صنعت نشر جمهوری اسلامی ایران و مراودات فرهنگی در عرصه بین‌الملل است. نمایش قابلیت‌های نشر کتاب ایران به فعالان خارجی، زمینه‌سازی مقدمات برقراری رابطه حرفه‌ای میان ناشران ایرانی و خارجی و همچنین بررسی مشکلات و راهکارهای نشر بین‌الملل، ازجمله اهداف برپایی این بازار است.

متقاضیان برای حضور در این بخش می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۶ جهت ثبت‌نام و ارائه آثار به دبیرخانه اقدام و نسبت به نمایش و معرفی دستاوردهای خود در بازار جهانی کتاب این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام ‌نمایند.

شرایط ثبت‌نام برای حضور در بخش بازار جهانی کتاب در پایگاه اینترنتی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران http://www.tibf.ir اعلام شده و ثبت‌نام در این بخش صرفا در همین سایت و  نیز دبیرخانه آن صورت می‌پذیرد.

سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر