کد خبر: 430694 A

ایلنا: مجموعه‌ای از نقاشی‌های وجید امینی با نام "جای دیگر" در گالری ایوان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایلنا؛ گالری ایوان از روز جمعه 5 آذر ماه میزبان تعدادی از نقاشی‌های وجید امینی است که با تامل در مناظر واقعی به وجود آمده و نمودی غیرواقعی یافته‌اند. امینی در مرز میان واقعیت و خیال به نمایش چشم‌اندازهایی می‌پردازد که گویی سالها در پس ذهن او وجود داشته‌ و هم اکنون بر سطح بوم عینیت یافته‌اند. او در سومین نمایشگاه انفرادی خود 23 اثر را که با تکنیک اکریلیک روی بوم خلق شده‌اند به نمایش می‌گذارد.

وجید امینی متولد 1364در سنندج و کارشناس رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. او تاکنون در 18 نمایشگاه گروهی در سنندج، تهران و پاریس شرکت داشته است. امینی علاوه بر نقاشی در زمینه کاریکاتور نیز فعالیت می‌کند و آثار او در چند نمایشگاه گروهی کاریکاتور  نیز به نمایش درآمده است. امینی سال ۱۳۹۱جایزه دوم ورکشاپ نقاشی لافت، قشم  و سال۱۳۹۳جایزه سوم سومین سمپوزیوم نقاشی تهران را کسب کرد.

گالری ایوان همانند نمایشگاه‌های گذشته، درصد متعلق به خود از محل فروش این آثار را به یکی از خیریه‌های معتبر اهدا خواهد کرد.

نمایشگاه "جای دیگر" 5 آذر تا 1 دی ماه 1395 در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار است و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 از این آثار دیدن کنند.

گالری ایوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر