کد خبر: 427374 A

ایلنا: احمد مهران‌فر و بابک حمیدیان به فهرست بازیگران فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان اضافه شدند.

به گزارش ایلنا، «ماجرای نیمروز» در آخرین مراحل پیش‌تولید قرار دارد و به تازگی احمد مهرانفر و بابک حمیدیان به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند. پیش از این حضور مهدی پاکدل، هادی حجازی‌فر و مهرداد صدیقیان قطعی در این کار شده بود.

«ماجرای نیمروز» دومین فیلم بلند سینمایی محمدحسین مهدویان پس از ساخت اثر موفق «ایستاده در غبار» است که در جشنواره فجر و در اکران عمومی با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: در محله‌های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیابان‌ها و کوچه‌ها و در پستوی خانه‌ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟

«ماجرای نیمروز» با فیلم قبلی این کارگردان به جهت قصه‌گو بودن و فضاسازی بسیار متفاوت است.

از عوامل تولید «ماجرای نیمروز» می‌توان به: فیلمنامه: محمدحسین مهدویان و ابراهیم امینی، مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، صدابردار: هادی ساعدمحکم، مجری طرح: کامران حجازی، مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا، جلوه‌های ویژه: محسن روزبهانی، برنامه‌ریز: وحید کاشی، دستیار اول کارگردان: عبدالرحیم صاحب‌الفصول، عکاس: سحاب زریباف، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی و تهیه‌کننده: سیدمحمود رضوی اشاره کرد.

این فیلم هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و قرار است از اواخر آبان کلید بخورد. همچنین تمام صحنه ها در تهران و اطراف شهر فیلمبرداری می شود.

«ماجرای نیمروز» محصول موسسه سیمای مهر است.

اخباری که تا کنون از حواشی داستان «ماجرای نیمروز» در رسانه ها منتشر شده مورد تایید عوامل این فیلم نیست و تنها منبع رسمی اخبار این پروژه مشاور رسانه‌ای است.

 

فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر