کد خبر: 425994 A

ایلنا: مهدی ماهانی به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم طاقباز معرفی شد.

به گزارش ایلنا، طاقباز به کارگردانی شهرام اسدزاده بزودی در تهران کلید می‌خورد و مهدی ماهانی از بازیگران سینما و تلویزیون عهده دار نقش اصلی مرد این فیلم خواهد بود.

ماهانی که به تازگی بازی در فیلم سینمایی گشت ارشاد۲ را به پایان رسانده است چندی پیش مورد عمل جراحی قلب قرار گرفت و در این فیلم که به روش فیلم پلان ساخته می‌شود بدون توقف ایفاگر نقش یک معتاد دچار توهمات ناشی از مصرف مواد مخدرخواهد بود.

بازیگران طاقباز روزهای پایانی دورخوانی را سپری می‌کنند و فیلم از مضمونی اجتماعی برخوردار است. درخلاصه داستان فیلم آمده است؛ شاهرخ درمقطعی از زندگی خود پیوسته در تشخیص دنیای واقعی و توهمات معلق است و باعث بروز اتفاقات غیر قابل جبرانی برای خود و افراد پیرامونش می‌شود.

طاقباز در لوکیشن‌های داخلی و خارجی با رفت و برگشت به گذشته و آینده ساخت خواهد شد و به همین دلیل کار برای تصویر بردار، بازیگران، طراح صحنه و طراح لباس بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود٠

انتهای خیابان هشتم، آسپرین، هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند، خیابان بیست و چهارم، چهارانگشتی، دلنوازان، آرام می‌گیریم و.... از جمله آثاری هستند که این بازیگر در آن‌ها حضور داشته است.

مهدی ماهانی بازیگر طاقباز شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر