کد خبر: 415673 A

ایلنا: سیدمحمود رضوی؛ تهیه‌کننده فیلم سینمایی سیانور با نگارش یادداشتی به وضعیت فیلم سیانور در جشنواره‌های سینمایی واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا متن یادداشت سیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم سینمایی سیانور به شرح زیر است:

«سیانور»، داستان عجیبی دارد، فیلم را نمی‌گویم، سیانور را می‌گویم، خود سیانور. «انتخاب»؛ انتخاب هم برای خودش داستانی است، ما انتخاب کردیم دیگران هم در حال انتخاب‌اند، ما هزینه انتخابمان را می‌دهیم امیدوارم دیگران هم حاضر به پرداخت هزینه انتخاب خود باشند. «حذف»؛ حذف هیچ‌گاه از گزینه‌های روی میز برداشته نشد، کماکان حذف راه حل خیلی‌هاست، ما حذف شدن را انتخاب کردیم.

 «محدودهٔ قرمز»؛ وقتی پا در محدودهٔ قرمز گذاشتی، یک طرف ماجرا حذف است، حذف‌ات می‌کنند، همه آنهایی که منافعشان به خطر افتاده، همه آنهایی که حالشان بد است از حال خوب تو. ما حذف هم می‌شویم حالمان خوب است. خدای ما، ما را این‌گونه خلق کرده، این‌گونه که تا آخر «ایستاده‌ایم»، آری در این فضای غبارآلود ایستاده‌ایم، و ایستاده می‌میریم؛ و به یاری خدا امسال با «ماجرای نیمروز» و «دارکوب» می‌آییم.

 از همه دوستان همکارم مجددا عذر می‌خوام بابت این همه نادیده گرفته شدن، جایزه اصلی را خدا به تک تک شما خواهد داد، ان شاءالله.

فیلم سینمایی سیانور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر