کد خبر: 415412 A

دو خبر از نمایشگاه‌های کتاب استانی؛

ایلنا: یازدهمین نمایشگاه کتاب شهرکرد با فروش ۹۰۰ میلیون تومان کتاب به کارخود پایان داد.

به گزارش ایلنا، سیصد و نهمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب لرستان با ارائه ۴۵ هزار و ۱۲۷ عنوان کتاب با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.

دهمین دورهٔ نمایشگاه کتاب لرستان از تاریخ ۱۱ تا ۱۶ مهرماه با حضور ۳۴۵ ناشر از سراسر کشور و با ارائه ۴۵ هزار و ۱۲۷ عنون کتاب در ۲۱۶ غرفه در محل مصلی الغدیر خرم آباد برگزار می‌شود. تعداد ۱۵ ناشر از استان لرستان به صورت مستقیم در نمایشگاه حضور خواهند داشت. بخش فروش متمرکز نمایشگاه با حضور ۳۹ ناشر که امکان حضور در نمایشگاه را نداشتند فعال است. در دهمین دورهٔ نمایشگاه کتاب لرستان ۴۰۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصد از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌گردد.

نشست بررسی کتاب‌هایی با موضوع امام حسین (ع) و عاشورا با حضور محمود حکیمی، شب شعر حماسی و عاشورایی با حضور شاعران استان، رونمایی کتاب، جشن امضای نویسندگان استان لرستان، همایش صنعت چاپ و رونمایی از کتاب با موضوع چاپ و نشر، برگزاری کارگاه‌های داستان‌نویسی و قصه‌گویی عاشورایی، برگزاری مراسم تعزیه، برگزاری مسابقه با موضوع امام حسین (ع) و برگزاری مسابقه قرآن و صحیفه سجادیه ویژه کودکان و نوجوانان از جمله برنامه‌های جنبی در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه است.

دهمین نمایشگاه کتاب لرستان از تاریخ ۱۱ تا ۱۶ مهرماه در محل مصلی الغدیر خرم آباد برگزار می‌شود. این نمایشگاه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵/۳۰ تا ۲۱ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

شهرکردی‌ها ۹۰۰ میلیون تومان کتاب خریدند

یازدهمین نمایشگاه کتاب شهرکرد با فروش ۹۰۰ میلیون تومان کتاب روزجمعه (۹ شهریورماه) به کارخود پایان داد.

درمدت برگزاری نمایشگاه ۱۸۰ هزار نفراز آن بازدید کردند و مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان کتاب به فروش رفت. دراین نمایشگاه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب ازطریق بانک شهر مستقردرنمایشگاه دربین بازدید کنندگان توزیع گردید.

دریازدهمین دورهٔ نمایشگاه کتاب شهرکرد ۳۸۵ ناشرازسراسرکشور۴۶ هزار۱۷۱ عنوان کتاب را در۱۸۵ غرفه به نمایش گذاشتند.

 

نمایشگاه کتاب استانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر