کد خبر: 413230 A

ایلنا: یازدهمین نمایشگاه کتاب شهرکرد برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، یازدهمین نمایشگاه کتاب شهرکرد با حضور 385 ناشر از سراسر کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از تاریخ 4 تا 9 مهر برگزار می‌شود.

در یازدهمین نمایشگاه کتاب استان  چهار محال و بختیاری 385 ناشر از سراسر کشور 46 هزار و 171 عنوان کتاب را در 185 غرفه به نمایش خواهند گذاشت. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرکرد برگزار می‌شود. 30 ناشر از استان به صورت مستقیم در این دوره از نمایشگاه حضور دارند. برای حمایت از ناشرانی که در نمایشگاه حضور ندارند بخش فروش متمرکز آثار منتشر شده 38 ناشر را در معرض نمایش قرار می‌دهد.

مبلغ 500 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصد از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود. با هماهنگی‌های به عمل آمده بازدیدکنندگان می‌توانند با در دست داشتن بن‌های توزیعی در سطح نمایشگاه از تعدادی از کتابفروشی‌های منتخب شهرکرد نیز کتاب خریداری نمایند.

جشن امضای کتب جشنواره رضوی تولید کتاب کودک و نوجوان (مشهد و استانی)، جشن امضای کتاب یک شهر، یک نویسنده و کتاب نشانه‌شناسی قلم‌های مستند دفاع مقدس(انتشارات علمی فرهنگی)، نقد و بررسی و رونمایی کتاب معرفی نویسندگان استان، جشن امضای کتب ناشران استان با حضور نویسندگان شهرکرد، جشن امضا و نقد و بررسی کتاب زپود محنت و تار محبت با حضور خانم کبیر، معرفی و تجلیل از مفاخر علمی شهرکرد، جشن امضای آثار انتشارات نقش و نگار با حضور امیرعلی نبویان، جنگ شادی کتاب کودک، موسیقی زنده، شعر، قصه‌گویی، نمایش و ایستگاه نقاشی ازجمله برنامه‌های جنبی درنظر گرفته شده برای این نمایشگاه است.

 یازدهمین نمایشگاه کتاب استان چهارمحال و بختیاری از تاریخ 4 تا 9 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرکرد برگزار می‌شود.

یازدهمین نمایشگاه کتاب شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر