کد خبر: 408314 A

ایلنا: رضا درمیشیان کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی لانتوری با انتشار یادداشتی به اظهارات و شکایت آمنه بهرامی از فیلم لانتوری پاسخ داد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا؛ متن یادداشت رضا درمیشیان که برای ایلنا ارسال کرده؛ به شرح زیر است:

در پی اظهارات سرکار خانم آمنه بهرامی و تهمت‌های ناروایشان علیه  فیلم «لانتوری» و شخص اینجانب رضا درمیشیان، ضمن اعلام همدردی با ایشان به عنوان یکی از صدها  قربانی اسیدپاشی، اعلام می‌دارم که در جهت رفع سوءتفاهمات پیش آمده برای ایشان، آماده هرگونه پاسخگویی در هر محکمه‌ای هستم.

من فیلم «لانتوری» را همچون دیگر فیلم‌هایم -«بغض» و «عصبانی نیستم!» - براساس اعتقاد، تعهد اجتماعی و نگاهم ساخته‌ام و تهمت‌های اینچنینی به من و فیلم‌هایم کمال بی‌انصافی است.

ای کاش خانم آمنه بهرامی به جای شخصی کردن ماجرای فیلم «لانتوری»، به موجی که با کمک این فیلم برای حمایت از قربانیان اسیدپاشی و «نه به خشونت» ایجاد شده می‌پیوستند.

به حرمت اعتقاد و نیت قلبی که برای ساخت این فیلم، در جهت کمک به قربانیان اسیدپاشی و ایجاد گفتمان اعتراضی به ناهنجاری اسیدپاشی در جامعه داشته و دارم و از همه مهمتر به دلیل احترام به سرکار خانم بهرامی که خودشان هم جزو قربانیان اسیدپاشی هستند، فعلاً بیش از این نمی  گویم و سکوت می‌کنم.

رضا درمیشیان آمنه بهرامی فیلم لانتوری پاسخ رضا درمیشیان به آمنه بهرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر