کد خبر: 395466 A

ایلنا: نمایش "راپورت‌های شبانه دکتر مصدق" به کارگردانی اصغر خلیلی میزبان محمدرضا عارف و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی شد.

 به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف (سیاستمدار اصلاح طلب و نماینده مردم تهران) پس از تماشای این اثر گفت: این نمایش توانست به خوبی بخشی از تاریخ ایران را دقیق و مستند به تصویر بکشد. از سوی دیگر این اثر هشداری برای ما بود که اگر وحدت و انسجام‌مان را از دست دهیم ممکن است اتفاق‌هایی مانند کودتای 28 مرداد تکرار شود. البته حضور جوانان آگاه سرزمینمان بدون شک مانع ایجاد چنین رویدادهایی خواهد شد، بنابراین توصیه می‌کنم نسل جوان به تماشای این اثر بنشینند.

عباس آخوندی وزیرراه وشهرسازی یکی دیگر از میهمانان ویژه این نمایش بعد از اجرای این اثر در گفت و گویی دوستانه با عوامل اجرایی این نمایش اظهار کرد: این نمایش بخش مهمی از تاریخ ایران را به مخاطبان خود نشان داد؛ مسائلی که مردم ایران در آن دوره با آنها روبه‌رو بودند و نحوه ورود و حضور بیگانگان در این کشور.

او بیان کرد: این اثر نشان دهنده تلاش بزرگ مردانی بود که هیچ‌گاه از پای ننشستند و در نهایت کار آنها با پیروزی انقلاب اسلامی و کوتاه شدن دست بیگانگان از کشور به ثمر رسید. بر این اساس نباید امیدمان را از دست دهیم و همیشه اندیش‌ ورزی و آگاهی را مدنظر داشته باشیم. به راستی ایران سرای امید است.

عباس آخوندی عارف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر