کد خبر: 394954 A

ایلنا: در پی بیماری خانم مرضیه حدیدچی (دباغ) و بستری شدن ایشان در یکی از بیمارستان‌های تهران، عصر دیروز (5 مردادماه) غلامعلی رجایی، مشاور رئیس مجمع تشخیص و رضا سلیمانی، مشاور و مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات به نمایندگی از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از مرضیه دباغ عیادت کردند.

به گزارش ایلنا، فرستادگان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از ابلاغ مراتب سلام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و آرزوی سلامتی برای این بانوی مبارز در جریان بیماری و روند درمانی ایشان قرار گرفتند.

مرضیه دباغ نیز با اظهار خوشحالی و تشکر، گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از سابقون مبارزه و انقلاب هستند که از دوران مبارزه با ایشان آشنا بوده‌ام و توکل و توسل ایشان در تحمل مصائب، نشانه اتصال ایشان با خداوند است.

خداوند متعال توفیقات خاصی را به برخی انسان‌ها عطا می‌کند. از جمله این افراد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است، که با تمام جفاهایی که در حق ایشان شده و می‌شود و همچنان با تحمل و صبر مثال زدنی خود به وظایف خویش در قبال نظام و انقلاب اسلامی ادامه می‌دهند.

وی با قدردانی مجدد از اظهار لطف آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اظهار داشت: امیدوارم سلام صمیمانه اینجانبه و خانواده‌ام که همگی ارادت قلبی به ایشان دارند، برسانید.

وی افزود: نماینده آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی دو سال قبل هم از من عیادت بعمل آوردند که نشان می‌دهد ایشان همچنان به بنده لطف داشته و مرا فراموش نکرده است.

مرضیه دباغ آیت الله هاشمی رفسنجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر