کد خبر: 382951 A

ایلنا: فیلم «دم سرد» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عباس رزیجی که به تازگی تمام مراحل فنی خود را به اتمام رسانده اولین حضور بین‌المللی خود را با اکران در ایتالیا آغاز خواهد کرد.

 به گزارش ایلنا، لوئیجی کامپانوله رییس جشنواره ساونتو ایتالیا که چندی پیش برای برگزاری ورک شاپ «پخش بین‌المللی فیلم» به ایران سفر کرده بود فیلم «دم سرد» را برای اکران در ایتالیا و بازار فیلمی که در ۱۰ کشور جهان برگزار می‌کند از ایران انتخاب نمود.

کامپانوله همچنین «دم سرد» را چنین توصیف نمود: «علاوه بر بازیهای عمیق بازیگران و روایت نرم، شخصی و جدید کارگردان‌ در سینما، آنچه مرا به پخش جهانی این فیلم راغب نمود این است که فیلم «دم سرد» مجموعه‌ای از تمام چیزهای خوب سینماست که باهم در یکجا جمع شده‌اند.»

بیتا بادران، مجید مظفری، نادر نادرپور، پریچهر ریالی، کیمیا ملایی، یاسین رسولی و عزت اله رمضانی فر بازیگران اصلی این فیلم هستند.

سایر عوامل اصلی فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: عباس رزیجی، مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی، تدوین: سهراب خسروی، صدابردار و صداگذار: احمد صالحی، مجری طرح: حسن شمس، مدیر تولید: مجتبی نورمحمدی، دراماتورژ: فاطمه واحدی، دستیار اول کارگردان: ارشیا زرین، دستیار دوم کارگردان: آیدا تبیانیان، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر روابط عمومی و مشاور تبلیغات: سپیده هاشمی، عکاس: فتاح ذی نوری، علی محمودی‌نژاد.

فیلم دم سرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر