کد خبر: 379663 A

ایلنا: برنامه "برآستان جانان" ویژه ماه مبارک رمضان با برنامه‌های مذهبی، فرهنگی، هنری با حضور شهروندان در مساجد پایتخت برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ سخنرانی با موضوع یک حدیث از بزرگان دین، جزءخوانی قرآن کریم، آشنایی با احکام دینی، مسابقه رازهای آسمانی، کتابخوانی، ایستگاه‌های هنری برای کودکان، اقامه نمازجماعت و افطاری ساده بخشی از این ویژه‌برنامه به شمار می‌رود.

همچنین شهروندان پایتخت برای حضور در این برنامه می‌توانند روزهای سه شنبه 25، چهارشنبه 26 و پنج شنبه 27 خرداد برابر با (8 و 9و 10) رمضان به مسجد امام علی (ع) به نشانی خیابان شریعتی، خ جلفا، پایین‌تر از میدان شهید احمدی روشن (کتابی)، روزهای شنبه 29، یکشنبه 30 و دوشنبه 31 خرداد برابر با (12 و 13 و 14) رمضان به مسجد شهید نواب صفوی به نشانی خیابان ولیعصر (عج) ابتدای اتوبان نیایش، مجتمع مسکونی فجر، روزهای سه شنبه یکم، چهارشنبه 2 و پنج شنبه 3 تیرماه برابر با (15 و 16 و 17) رمضان به مسجد امام حسین (ع) به نشانی خیابان شریعتی روبه روی خیابان دولت، کوچه امامزاده، خ شهید شکرابی مراجعه کنند.

ویژه‌برنامه "بر آستان جانان" با رویکرد احیای فرهنگ دینی چندسالی است که به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری و فرهنگسراهای تهران برگزار شده و امسال با همکاری امور مساجد تهران از ساعت 20 تا 22 برگزار می‌شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های  20-22872818 تماس بگیرند.

برنامه‌های بر آستان جانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر