کد خبر: 379657 A

ایلنا: پرهام دیباج تهیه کننده و مجری برنامه «طبیعت 360 درجه» به پاس اقدامات شاخص خود در حوزه محیط زیست موفق به کسب جایزه ملی محیط زیست شد.

به گزارش ایلنا، در مراسم یازدهمین دوره اعطای "جایزه ملی محیط زیست" که با حضور اسحاق جهانگیری (معاون اول رییس جمهور) و معصومه ابتکار (رییس سازمان محیط زیست کشور) در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، مجری و تهیه‌کننده برنامه طبیعت 360 درجه شایسته دریافت جایزه دوم این دوره از مراسم شناخته شد.

اعطای این جایزه با هدف تشویق و قدردانی از تلاش کسانی که در راه حفاظت از محیط زیست راهگشا بوده و تاثیرات علمی و فرهنگی بسزایی در شناخت و توسعه دانش محیط زیست در بین اقشار مختلف جامعه داشته‌اند، هر ساله به همت نهاد ریاست جمهوری و سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌شود.

داشتن ابداعات، اختراعات، خلاقیت‌ها، ابتکارها و طرح‌های بارزی که موجب کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از آلودگی هوا یا تخریب محیط زیست در سطح وسیع می‌شود و همچنین ارائه طرح‌ها، پروژه‌های کاربردی، مطالعات و تحقیقات علمی ارزشمند و مؤثر در پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست، از محورهای مصوب برای دریافت این جایزه ملی محیط زیست ذکر شده است.

"طبیعت 360 درجه" برنامه‌ای با موضوع و محوریت محیط زیست شبکه دو است که تا پیش از ایام ماه مبارک رمضان از این شبکه پخش می‌شد.

شبکه دو سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر