کد خبر: 373279 A

ایلنا: مجموعه رئال-انیمیشن «جیب جیب» شبکه دو سیما در بخش تلویزیون دومین جشنواره رسانه‌های شهری موفق به کسب رتبه برتر شد.

به گزارش ایلنا، در اختتامیه جشنواره رسانه‌های شهری که با حضور شهردار تهران، جمعی از اعضای شورای شهر و اساتید حوزه رسانه در روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد؛ مجموعه «جیب جیب» توانست رتبه نخست را در بخش برنامه‌های تلویزیونی به خود اختصاص دهد.

 آزیتا رضایی، تهیه کننده این برنامه در خصوص کسب این رتبه اظهار داشت: از طریق گروه کودک و نوجوان شبکه دو اعلام شد مجموعه‌هایی با مضامین مرتبط با مسائل شهری برای شرکت در جشنواره رسانه‌های شهری ارسال شوند. پیرو این درخواست یکی از قسمت‌های رئال انیمیشن جیب جیب که در عید پخش شده و مسائل شهری را مدنظر داشت به دبیرخانه جشنواره فرستادیم که توسط داوران شایسته کسب رتبه برتر شناخته شد.

جیب جیب به تهیه‌کنندگی آزیتا رضایی و کارگردانی مجتبی ظریفیان؛ برنامه‌ای با ساختار رئال- انیمیشن است که تلاش دارد توانایی مراحل حل مسائل مختلف را از زاویه‌ای متفاوت به جمعیت مخاطب این برنامه یعنی گروه سنی خردسال بیاموزد. این برنامه در ایام نوروز 95 از شبکه دو سیما پخش می‌شد.

شبکه دو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر