کد خبر: 373249 A

ایلنا: سومین نشست کتاب‌خوان تخصصی اقتصاد مقاومتی، با موضوع «اقتصاد مقاومتی؛ استمرار دکترین فتح خرمشهر» برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دانشگاه امام حسین(ع) روز دوشنبه سوم خرداد همزمان با سالروز آزاد‌سازی خرمشهر، میزبان سومین نشست کتاب‌خوان تخصصی اقتصاد مقاومتی، با موضوع «اقتصاد مقاومتی؛ استمرار دکترین فتح خرمشهر» خواهد بود.

سومین نشستِ کتاب‌خوان تخصصی با موضوع «اقتصاد مقاومتی؛ استمرار دکترین فتح خرمشهر» در راستای نامگذاری سال ۱۳۹۵ به‌نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری و لزوم بررسی و ارائه راهکارهای مؤثر در این خصوص، و بنابر مصاحبه دبیرکل نهاد در ابتدای امسال مبنی بر برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی کتاب‌خوان، برگزار می شود.

این برنامه با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دانشگاه امام صادق(ع) ساعت ۱۱ روز دوشنبه سوم خرداد با حضور الله‌مراد سیف مدیرگروه اقتصاد دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه امام حسین(ع)، حسین دَری عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه امام حسین(ع)، رضا آقاموسی تهرانی استاد دانشگاه و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) در دانشکده مدیریت و اقتصادِ این دانشگاه برگزار می‌شود.

نشست‌ کتاب‌خوان تخصصی «اقتصاد مقاومتی؛ استمرار دکترین فتح خرمشهر» سومین جلسه از سلسله نشست‌های تخصصی کتاب‌خوان با موضوع اقتصاد مقاومتی است که توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری دانشگاه‌های امام صادق(ع) و امام حسین(ع) برگزار می‌شود. در این سلسله نشست‌ها جمعی از اساتید و دانشجویان این دانشگاه‌ها جدیدترین کتاب‌های منتشر شده در این حوزه را معرفی و تجربه خواندن آنها را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

نخستین نشست‌ تخصصی کتاب‌خوان اقتصاد مقاومتی با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ مبانی، اهداف و راهکارها» روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت و دومین نشست نیز با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ ابعاد تحقق عدالت و پیشرفت» روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

سومين نشست کتاب‌خوان تخصصی اقتصاد مقاومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر