کد خبر: 359276 A

ایلنا: داوود نعمتی انارکی در حکمی اصغر عبدی را به مدیریت روابط عمومی معاونت خبر صدا و سیما منصوب کرد.

به گزارش ایلنا؛ مراسم معارفه مدیر جدید روابط عمومی معاونت خبر رسانه ملی امروز (18 فروردین) در شورای مدیران معاونت خبر رسانه ملی برگزار شد.

در این جلسه؛ جبلی معاون خبر رسانه ملی ضمن قدردانی از تلاش‌های محمدرضا یاسین مدیر پیشین روابط عمومی این معاونت، از اصغر عبدی خواست پیگیر خواسته‌های مخاطبان از حوزه‌های مختلف خبر و انعکاس دهنده نظرات آنان به بدنه خبر باشد.

داوود نعمتی مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی نیز با اشاره به تمرکز فعالیت‌های روابط عمومی در حوزه پیام یادآور شد این تمرکز وظیفه روابط عمومی را نسبت به قبل سنگین‌تر کرده است اما روابط عمومی‌های سازمان توانسته‌اند وظایف خود را با توجه به ساختار جدید سازمان به خوبی ایفا کنند.

نعمتی در حکمی که برای انتصاب آقای عبدی صادر کرده وی را به وظایفی چون زمینه‌سازی برای تحقق اهداف کلان روابط عمومی در مجموعه معاونت خبر، برقراری ارتباط  مؤثر با واحدهای ستادی اداره کل روابط عمومی سازمان با هدف محقق شدن تمرکز در فعالیت‌های روابط عمومی، روزآمدی و حرفه‌ای گرایی در تهیه و پردازش اخبار فعالیت‌ها و اقدامات حوزه معاونت خبر و انتشار آن در گستره فضای رسانه‌ای و توجه ویژه به فضای مجازی و استفاده از ظرفیت‌های این فضا برای ارتقاء سطح فعالیت‌ها و پوشش خبری اقدامات معاونت مکلف کرده است.

اصغر عبدی در سابقه کاری خود سال‌ها تجربه سردبیری بخش‌های خبری رادیو و تلویزیون، مدیریت روابط عمومی در سازمان سنجش آموزش کشور، وزارت تعاون و شرکت ملی صنایع مس کشور را دارد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌های ارتباطات و مدیریت است.

صداوسیما روابط عمومی معاونت خبر صداوسیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر