کد خبر: 359209 A

ایلنا: بن‌کارت‌های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ویژه اهل قلم، از 150 هزار تومان به مبلغ 250 هزار تومان افزایش پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، تمامی پدید‌آورندگان‌ اعم از مولفان، مترجمان و مصححانی که تاکنون در سامانه اهل قلم ثبت نام نکرده اند و شرایط آیین نامه اهل قلم را دارا هستند، می‌توانند تا 22 فروردین 95 با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.ahleghalam.ir برای دریافت تسهیلات اهل قلم ثبت‌نام کنند.

در راستای سیاست‌ های کلی وزارت ارشاد مبنی بر حمایت از پدیدآورندگان آثار فرهنگی کشور برای هدفمند کردن طرح توزیع کارت الکترونیکی خرید کتاب بین افراد واجد شرایط، نحوه پرداخت بن الکترونیک پدیدآورندگان آثار فرهنگی و هنری به شرح زیر است:

بند1. آن دسته از پدیدآورندگانی که در 5 سال اخیر در حوزه کتاب بزرگسال 2 عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند کارت بن الکترونیک آنها شارژ خواهد شد.

تبصره1: پدیدآورندگان کلیه کتب درسی، کمک درسی، آموزشی و کمک آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی، راهنمای درسی، مجموعه تست یا آزمون از مقطع دبستان تا دکتری مشمول این طرح نخواهند شد.

بند 2. آن دسته از پدیدآورندگانی که در 5 سال اخیر در حوزه کتاب کودک و نوجوان 3 عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند کارت بن الکترونیک آنها شارژ خواهد شد .

تبصره2: آن دسته از پدیدآورندگانی که در گذشته کارت بن الکترونیک از خانه کتاب دریافت کرده‌اند مبالغ به همان کارت واریز خواهد شد در غیر این صورت پدیدآورندگانی که کارت بن الکترونیک نداشته اند برای آنها کارت صادر خواهد شد .

بند3: آن دسته از پدیدآورندگانی که کارت عضویت در انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و انجمن اهل قلم ایران را دارند کارت بن الکترونیک آنها شارژ خواهد شد .

تبصره3. آن دسته از پدیدآورندگان که کارت عضویت این دو انجمن را دارند در صورتی که لیست آنها با شرایط پرداخت بن الکترونیک مغایرت داشته باشد مشمول این طرح نخواهند شد.

بیست ‌و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت ماه 1395 در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

بن‌كارت‌هاي اهل قلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر