کد خبر: 359199 A

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران خبر داد:

محمد صائبی از آغاز تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ایستگاه‌های منتهی به شهرآفتاب خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد صائبی درباره‌ی تبلیغات و اطلاع‌رسانی نمایشگاه کتاب تهران در داخل ایستگاه‌ها و قطارهای مترو گفت: با توجه به اینکه هرساله معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران تبلیغات و معرفی کتاب نمایشگاه کتاب تهران را در داخل ایستگاه‌ها در برنامه کاری خود دارد، امسال نیز تبلیغات در ایستگاه‌های منتهی به شهر آفتاب آغاز شده است.

وی همچنین افزود: به محض افتتاح ایستگاه شهر آفتاب، تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران در داخل ایستگاه‌ها و قطارها آغاز خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران اجرای برنامه‌های فرهنگی به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب تهران را در ایستگاه‌های انتهایی خط 1 از دیگر تبلیغات معاونت فرهنگی و اجتماعی متروی تهران ر این راستا اعلام کرد.

همچنین در خبر دیگری به تحویل شهرآفتاب به برگزار کنندگان نمایشگاه کتاب تهران در هفته آینده اشاره شده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری تهران از تحویل مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب طبق برنامه ریزی انجام شده در هفته آینده به برگزار کنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

 محسن ترک آبادی درباره‌ی تحویل مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب به نمایشگاه کتاب تهران، گفت: مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برابر زمان بندی اولیه نمایشگاه کتاب تهران آماده بهره برداری است و تا هفته آینده در اختیار معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تشکل‌های نشر جهت برگزاری نمایشگاه کتاب قرار می‌گیرد.

وی افزود: مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برابر زمان بندی اولیه جهت برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران در دو فاز انجام شد که فاز اول آن به اتمام رسیده است و فاز دوم آن نیز هفته آینده به پایان می‌رسد و تحویل برگزار کنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌شود.

بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران تبلیغات نمایشگاه کتاب تهران در ایستگاه‌های مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر