کد خبر: 359174 A

ایلنا: اولین شماره روزنامه سینما در سال 95 درحالی منتشر شده است که این روزنامه با توجه به مشکلات اقتصادی و شرایط انتشار روزنامه در ایران دست به تغییرات زده است.

 به گزارش خبرنگار ایلنا؛ شماره 139 روزنامه سینما که اولین شماره این روزنامه در سال 95 است؛ امروز 18 فروردین منتشر شد و روی کیوسک‌های مطبوعاتی رفت.

خسرو نقیبی که به عنوان دبیر تحریریه با این روزنامه همکاری می‌کرد؛ از این روزنامه رفته است؛ شورای دبیران در روزنامه سینما تشیکل شده و مینا اکبری نیز به عنوان دبیر شورای نویسندگان همچنان با این روزنامه همکاری می‌کند.

همچنین قطع روزنامه تغییر پیدا کرده است و فریدون جیرانی (سردبیر) این روزنامه دلیل این تغییر را گرانی کاغذ و مشکلات اقتصادی اعلام و تاکید کرده که این روزها مشتاقان روزنامه کاغذی در روی کیوسک‌های روزنامه‌فروشی کاهش پیدا کرده است و مطالب روزنامه‌ها در سایت و تلگرامشان بیشتر خوانده می‌شود و یک روزنامه در راه انتشار برای کاهش هزینه‌ها هر کاری می‌تواند باید انجام دهد.

روزنامه سینما به صاحب امتیاری حسین وخشوری و سردبیری فریدون جیرانی منتشر می‌شود و در تهران با قیمت هزار تومان و در شهرستانها 500 تومان بفروش می‌رسد.

فریدون جیرانی روزنامه سینما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر