کد خبر: 352848 A

شهاب حسینی در رونمایی آلبوم «دخت پری‌وار»:

ایلنا: آلبوم «دخت پری‌وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده روز گذشته 14 اسفند 1394 در فرهنگسرای نیاوران طی مراسمی رونمایی شد.

به گزارش ایلنا؛ روز گذشته (14 اسفند ماه) مراسم رونمایی آلبوم «دخت پری‌وار» در حالی آغاز شد که فردین خلعتبری اجرای این برنامه را بر عهده داشت. او در ابتدای توضیح داد: امروز به هزار و یک دلیل پذیرفتم که مجری برنامه باشم. علیرضا قربانی و مهیار علیزاده مانند برادران کوچک من هستند و همین دوستی و علاقه باعث شد که با کمال افتخار اجرای این برنامه را بپذیرم. ما امروز فقط دور هم جمع شدیم که شاهد رونمایی از دومین آلبوم مشترک مهیار علیزاده و علیرضا قربانی باشیم. باید بگویم که برای این مراسم هیچ چیزی از قبل پیش‌بینی نشده است.

مهیار علیزاده آهنگساز آلبوم «دخت پری وار» نخستین سخنران این مراسم بود که در صحبت‌هایی کوتاه گفت: من این آلبوم را تولید کردم که حال خودم را خوب کنم و اگر این راهی که انتخاب کرده باشم، درست باشد این حال خوب به مخاطب هم منتقل می‌شود.

نادر مشایخی رهبر ارکستر فیلارمونیک شهر تهران در مراسم رونمایی از تازه‌ترین اثر مهیار علیزاده گفت: با مهیار علیزاده در وین آشنا شدم و یکی از چیزهایی که در او برایم بسیار مهم بود و در ایران بسیار کم با آن مواجهیم حرفه‌ای نگاه کردن علیزاده به موسیقی است. او همیشه کارهایش را بسیاری جدی انجام می‌دهد. زمانی که فیلم شهاب حسینی را دیدم با نوع کار علیزاده بیشتر آشنا شدم. البته گرچه سبک کاری او در ژانر کاری من قرار ندارد اما در بسیاری موارد برایم الهام بخش بود. به هرترتیب مهیار علیزاده توانسته با استفاده از متریال ایرانی کاری را انجام دهد که متعلق به زمان و مکان ماست.

یکی دیگر از چهره‌هایی که در این مراسم حضور داشت شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون بود. حسینی هم در بخشی از این مراسم روی صحنه آمد و در صحبت‌هایی گفت: نتیجه همکاری مهیار علیزاده و علیرضا قربانی موسیقی‌ای تصویر ساز در ذهن مخاطب است. مخاطب با شنیدن این موسیقی می‌تواند در یک سفر موسیقایی تخیل کند و از شنیدن این موسیقی لذت ببرد.

این بازیگر سینما و تلویزیون که در سال‌های اخیر تجریه کارگردانی را هم در کارنامه دارد، گفت: قطعه سوم آلبوم «حریق خزان» یکی از آثاری است که من بعد از پایان تازه‌ترین فیلمم از آن استفاده کردم و علیرضا قربانی این اجازه را به من داد.

حسینی در پایان صحبت‌هایش خطاب به علیرضا قرباین گفت: باید بگویم که آقای قربانی، فیلم من با صدای شما به رستگاری رسید.

آخرین سخنران این مراسم علیرضا قربانی بود که تنها به تشکر و قدردانی از حاضران و کسانی که در تهیه آلبومِ «دُختِ پری‌وار» سهمی داشته‌اند، بسنده کرد.

دونوازی سامان صمیمی نوازنده کمانچه و بهنام ابوالقاسم نوازنده پیانو بخشِ پایانی مراسمِ روز گذشته بود.

مراسم رونمای اثر تازه قربانی و علیزاده با حضور چهره‌هایی چون نادر مشایخی، محمدعلی بهمنی، شهاب حسینی، کیوان ساکت، عبدالحسین مختاباد، مزدا انصاری، سهراب پورناظری، تهمورس پورناظری، علی جعفری پویان، رضا فرهادی، میدیا فرج نژاد، زکریا یوسفی، الهام پاوه نژاد، رویا میرعلمی، آرین کشیشی، همایون نصیری، اشکان خطیبی، شهرام توکلی و سیامک جهانگیری برگزار شد.

علیرضا قربانی شهاب حسینی مهیار علیزاده آلبوم دخت پری‌ وار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر