کد خبر: 349962 A

پیش‌فروش اثر مشترک قربانی و علیزاده آغاز شد؛

ایلنا: آلبوم «دخت پری‌وار» حاصل همکاری علیرضا قربانی و مهیار علیزاده با اشعاری از سعدی، عراقی، عطار نیشابوری، هوشنگ ابتهاج، فریدون مشیری، قیصر امین‌پور، محمدعلی بهمنی و علیرضا کلیایی منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ آلبوم «دخت پری‌وار» پس از آلبوم موفق «حریق خزان»‌که حاصل همکاری مهیار علیزاده و علیرضا قربانی بود؛ در سایت بیپ‌تونز برای پیش فروش قرار گرفته است. این اثر به زودی پیش از سال نو منتشر می‌شود.

این آلبوم از سال 92 آغاز شده که به دلایل ضبط هم‌زمان با آلبوم مشترک با «همایون شجریان» و همچنین تولید و انتشار آلبوم «در شعله با تو رقصان»، ضبط آن در مقطعی متوقف و دوباره در سال 94 آغاز شد و هم‌اکنون آماده انتشار است.

در این آلبوم که شامل 9 قطعه باکلام و سه قطعه سازی است؛ اشعاری از سعدی، عراقی، عطار نیشابوری، هوشنگ ابتهاج، فریدون مشیری، قیصر امین‌پور، محمدعلی بهمنی و علیرضا کلیایی استفاده شده است. مهیار علیزاده در مورد این آلبوم گفته است: «ضبط وکال با دقت و وسواس بسیار بالایی انجام شده و من علیرضا قربانی همانند آلبوم «حریق خزان»، انرژی زیادی را برای ضبط هرچه بهتر این مجموعه صرف کرده‌ایم.

Alireza-Ghorbani-Dokhte-Parivar-C

در ادامه پیش نمایش این آلبوم را بشنوید:

علیرضا قربانی مهیار علیزاده آلبوم دخت پری‌ وار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر