کد خبر: 334519 A

ایلنا: لوگوی فیلم سینمایی «لاک قرمز» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی توسط میثم میرزایی طراحی شد.

به گزارش ایلنا، میثم میرزایی که پیش از این طراحی لوگوی آثاری چون «بوفالو» و را در کارنامه خود ثبت کرده، این بار لوگوی فیلم سینمایی «لاک قرمز» که بعنوان اولین فیلم بلند سیدجمال سیدحاتمی، متقاضی حضور در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر است را بر عهده دارد.

میرزایی علاوه بر «لاک قرمز»، برای فیلم‌های سینمایی «هفت ماهگی»، «اروند»، «عادت نمی‌کنیم» و «نقطه کور» به طراحی لوگو پرداخته که همه این آثار متقاضی حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر هستند.

فیلم سینمایی «لاک قرمز» که تهیه‌کنندگی آن برعهده کامران مجیدی است و به تازگی نسخه ابتدایی آن به دفتر جشنواره ارسال شده، در ژانر اجتماعی به تولید رسیده و در آن بازیگرانی چون پانته آ پناهی‌ها، پردیس احمدیه، مسعود کرامتی، بهنام تشکر و رسول نقوی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: «دخترک تازه به انگشتانش لاک زده بود که روزگار صورتش را نقاشی کرد».

از دیگر عوامل این کار می‌توان به مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، نویسنده: امیر عبدی، مجری طرح: حسین فرضی‌زاد، طراح صحنه و لباس: مرتضی پورحیدری، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری: مجید هاشمی‌پور، برنامه‌ریز: علی جودی، طراح و سازنده عروسک: حمیده مقدسی، عکاس: علی حمیدنژاد، مدیر تدارکات: اکبر کاظمی، جانشین تولید: احسان وحید، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی اشاره کرد.

فیلم لاک قرمز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر