کد خبر: 326107 A

ایلنا: مجموعه تئا‌تر شهر آمار تماشاگران نمایش‌های روی صحنه خود را تا ۶ آذر ماه اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، نمایش «ترور» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی در سالن اصلی مجموعه تئا‌تر شهر طی ۷ اجرا ۳۶۷۵ تماشاگر داشته که ۳۱۲ بلیت تمام بها، ۱۹۰۶ بلیت تخفیف دار، ۱۴۵۷ بلیت مهمان برای آن ارائه شده است. جمع فروش این نمایش در ۷ اجرا ۳۹ میلیون و ۷۹۰ هزار ریال اعلام شده است. گنجایش سالن اصلی مجموعه تئا‌تر شهر ۵۷۹ صندلی است.

نمایش «باغ آلبالو» به کارگردانی آتیلا پسیانی نیز که در سالن چهارسو روی صحنه است و تا ۶ آذر ماه تعداد ۳۶ اجرا داشته برای ۷۶۱۳ تماشاگر روی صحنه رفته است. برای این نمایش ۶۰۱۴ بلیت تمام بها، ۲۳۷ بلیت نیم‌ بها و ۱۳۶۲ بلیت مهمان ارائه شده که رقم فروش آن را به ۱ میلیارد و ۲۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال رسانده است. گنجایش سالن چهارسوی مجموعه تئا‌تر شهر برای این نمایش ۲۱۶ صندلی است.

نمایش «پدران، مادران، فرزندان» به کارگردانی آرش عباسی که از جمله اجراهای جشنواره تئا‌تر مقاومت بود نیز در ۹ اجرا ۲۳۶ تماشاگر داشت. سالن سایه گنجایش ۶۰ تماشاگر دارد. برای این نمایش که در هر روز دو نوبت روی صحنه رفته ۷۲ بلیت تمام بها، ۱۱ بلیت تخفیف دار و ۱۵۳ بلیت مهمان ارائه شده و فروش آن ۱۶ ملیون و ۵۰ هزار ریال بوده است.

نمایش «فولاد هرگز زنگ نمی‌زند» به کارگردانی زری اماد نیز که در «پلاتو اجرا» مجموعه تئا‌تر شهر روی صحنه است و تا ۶ آذر ۱۲ نوبت اجرا شده در این زمان ۲۶۰ تمااشگر داشته است. این سالن تنها ۲۶ صندلی ظرفیت دارد. طبق آمار اعلام شده برای این نمایش ۱۱۷ بلیت تمام بها، ۱۷ بلیت نیم بها، ۸ بلیت تخفیف دار و ۱۱۸ بلیت مهمان ارائه شده که رقم فروش ۱۵ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال برای این نمایش ثبت شده است.

در خانه نمایش اداره تئا‌تر نیز که میزبان نمایش‌هایی از جشنواره تئا‌تر مقاومت بود اجرای نمایش «کوچ» به کارگردانی حسین احمدی قاجاری به پایان رسید. این نمایش از ۱۷ تا ۲۲ آذر ۹۴ تماشاگر داشته است.

مجموعه تئاتر شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر