کد خبر: 326032 A

ایلنا: برنامه «پایش» امشب ۸ آذر با موضوع سیاست فقرزدایی در دولت‌های بعد از انقلاب روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و در آن به موضوع دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی هم می‌پردازد.

به گزارش ایلنا، در برنامه «پایش» که امشب ۸ آذر روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود احسان خاندوزی اقتصاددان به بررسی کنونی وضع عدالت اقتصادی در کشور می‌پردازد و به این سوال پاسخ می‌دهد که دولت‌های بعد از انقلاب تا چد در زمینه فقرزدایی موفق بوده‌اند. بررسی موضوع دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی کشاورزان فسا و داراب، تحلیل تحولات اقتصادی هفته گذشته، پرداختن به کارتن خواب‌ها، پیگیری مطالبات و مشکلات تولیدکنندگان، معرفی کارآفرین جوان و خلاق برای تقویت امید و انگیزه جوانان برای تولید و کارآفرینی از دیگر موضوعات این برنامه است.

نصرت‌الله مختاری کارآفرین نمونه ملی هم مهمان برنامه امشب «پایش» خواهد بود تا درباره معرفی راه‌های موفقیت در کسب و کار در چارچوب اقتصاد مقاومتی گفتگو کند. در سوال نظرسنجی برنامه این هفته نیز از بینندگان پرسیده شده است: اگر جای مسئولان بودید، با سیب‌زمینی‌های خریده شده و در آستانه خراب شدن در انبار، چه می‌کردید؟

برنامه «پایش» به تهیه‌کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که یکشنبه ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداوود اسفندیاری از این شبکه پخش می شود.

پایش دفن 1700 تن سیب‌زمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر