کد خبر: 325957 A

امیریوسفی سرانجام موفق به اکران فیلمش شد؛

ایلنا: پنجاه و پنجمین آیین دیدار فیلم‌های گروه هنر و تجربه، شنبه شب ۷ آذرماه با نمایش فیلم سینمایی «خواب تلخ» به کارگردانی محسن امیریوسفی برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن  امیریوسفی با اشاره به اکران عمومی فیلم خواب تلخ پس از گذشت دوازده سال از تولید آن گفت: همانطور که در نشست مطبوعاتی فیلم گفتم؛ سعی می‌کنم فکر کنم من محسن، ۳۲ ساله هستم در سال ۸۲ و همه چیز خوب است و اتفاقی نیفتاده. سعی می‌کنم ۱۲ سالی را که گذشت تجربه و درسی برای خودم بدانم و خوشحالی امشب را نیمه پرلیوان ببینم که اکران فیلم و دیده شدن آن توسط مردم داخل ایران است. اتفاقی که هر فیلمی بابد برایش بیفتد.

او با یاد کردن از عوامل فیلمش افزود: یکسری از عوامل فیلم اینجا حضور دارند، یکسری خارج از این سالن هستند و یکسری خارج از این دنیا و فوت کرده‌اند متاسفانه؛ که این هم تلخ است و هم طنز. امیدوارم خداوند یکی دو نفری را که فوت کردند و نماندند تا این فیلم را ببینند؛ رحمت کند و خداوند رحمت کند کسانی را هم که ۱۲ سال جلوی دیده شدن این فیلم را گرفتند.

وی سپس از حاضران خواست تا عوامل حاضر در سالن یعنی محمدرضا دلپاک و حسین مهدوی (صداگذاران فیلم)، حسین قوچیان (صدابردار)، بایرام فضلی (مدیر فیلمبرداری)، سهیل رحیمی و ابراهیم قپاندار (دستیاران کارگردان) و مهناز محمدی (برنامه‌ریز) را مورد تشویق قرار دهند.

امیریوسفی در پایان اظهار امیدواری کرد با صبوری و تعامل هرچه بیشتر برای سینمای غیردولتی و غیرتجاری اتفاقات بهتری بیفتد.

 این مراسم با حضور عوامل فیلم و جمع زیادی از هنرمندان در سینما فرهنگ برگزار شد.

در این مراسم افرادی همچون محمد بهشتی، علیرضا تابش، لیلی گلستان، حمید فرخ‌نژاد، محمود کلاری، رضا بابک، علیرضا داوودنژاد، ابوالحسن داوودی، خسرو معصومی، محمدرضا دلپاک، فرشته طائرپور، هوشنگ گلمکانی، حبیب رضایی، صابر ابر، سروش صحت، سامان سالور، بهرام توکلی، علیرضا امینی، لاله اسکندری، مصطفی آل احمد، ‌ سیف‌الله صمدیان، بابک کریمی، ‌ بزرگمهر حسین‌پور، امیرمهدی ژوله، پوریا عالمی، علی تبریزی، احسان کرمی، علی کریم، محمد رسولی، مجید گرجیان، علی اصغر کشانی و آناهیتا نعمتی حضور داشتند.

محسن امیر یوسفی فیلم خواب تلخ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر