کد خبر: 295448 A

ایلنا: شرایط شرکت در مسابقات آثار چاپی و علمی پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ اعلام شد.

به گزارش ایلنا، این مسابقات در 5 بخش اصلی اعم از چاپ بستهبندی، چاپ تجاری، چاپ نشر، چاپ امنیتی و مسابقات علمی برگزار میشود.

شرکتکنندگان می‌توانند محصولات مورد نظر خود را با توجه به نوع روش چاپی (افست، فلکسو، هلیوگراور، دیجیتال، سیلک اسکرین، پد) و فرآیند (پیش از چاپ ،چاپ و پس از چاپ) مورد استفاده در یکی از کاربردهای فوق شرکت دهند. همچنین محصولات ارائه شده در مسابقات میتواند کامل و یا نیمه آماده باشد.

بر اساس این گزارش، در بخش مسابقات دانشجویی نیز شرکتکنندگان میتوانند در 8 سرفصل مختلف اعم از نوآوری در چاپ، محصولات چاپ بستهبندی و چاپ امنیتی شرکت نمایند.

متقاضیان شرکت در مسابقات آثار چاپی برتر برای ثبت نام می‌توانند به سایت  www.printawards.ir مراجعه و یا با  تلفن‌های  88861322 – 88325724 - 021 (دبیرخانه جشنواره صنعت چاپ ایران) تماس حاصل نمایند.

شرکت کنندگان در مسابقات سال قبل، بدون نیاز به ثبت نام و با کلمه کاربری و رمز عبور سال گذشته می‌توانند آثار خود را برای مسابقات ثبت نمایند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره از جشنواره می‌توانند تا اول شهریور ماه سال جاری نسبت به ثبت‌نام در سایت ذکر شده اقدام کنند.

پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ
نرم افزار موبایل ایلنا