کد خبر: 294728 A

ایلنا: «فرهنگ تصویری قرآن کریم» به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی و خبرنامه انتشارات پیدایش برای ششمین سال متوالی منتشر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ خبرنامه انتشارات پیدایش برای ششمین سال متوالی منتشر شد. این خبرنامه که در دو حوزه بزرگسال و کودک به چاپ رسیده؛ به معرفی، نقد و اخبار انتشارات پیدایش پرداخته است. در بخش کودک  و نوجوان این شماره، پیدایش علاوه بر معرفی دو مجموعه کتاب تازه چاپ شده با عنوان‌های «ترانه‌های کودکانه» و «لنالیستی» به مصاحبه‌ای کوتاه با نویسنده مجموعه «قصه‌های جورواجور» طاهره خردور پرداخته است.

در حوزه ادبیات بزرگسال خبرنامه پیدایش علاوه بر معرفی کتاب‌های در دست چاپ، به نقد کتاب‌های چاپ شده، ازجمله «چال» نوشته علی دهقان پرداخته است، این خبرنامه همچنین بخش ویژه‌ای را به کتاب «کمونیست موماتر وت داستان‌های دیگر» و حضور میشائیل کلبرگ نویسنده آن در ایران اختصاص داده است.

پیک پیدایش را می‌توانید از فروشگاه انتشارات پیدایش و یا سایر کتاب فروشی‌ها تهیه کنید.

فرهنگ تصویری قرآن کریم

انتشارات پیدایش مجموعه فرهنگ تصویری قرآن کریم را ویژه کودکان منتشر کرد.

«فرهنگ تصویری قرآن کریم» به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی به بیان مفاهیم آیات مختلف قران می‌پردازد و کودک می‌تواند در کنار تصاویر، مفهوم اصلی آیات مختلف را به سادگی درک کند.

این مجموعه شش جلدی می‌کوشد علاوه بر آشنا کردن کودک با مفاهیم و آیات قرن ترجمه واژه‌های قرانی را به فارسی و انگلیسی در اختیار او قرار دهد.

گردآوری این مجموعه به همت «ناصر نادری» و تصویرگری «شیرین شخی» بوده است.

نشر پیدایش
نرم افزار موبایل ایلنا